Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

# Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
0. Rkg 1. GPP 2. GPP 3. GPP IMP P-ty Prawo
IMP

Kobiety - klasa 1

1 373 BUCŁAW Dorota 1977 149 IKS AWF Warszawa
MAZ


300
1


300

Kobiety - klasa 3

1 244 KOTARSKA Emilia 1970 199 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


252
3-4
300
1

552 tak

Kobiety - klasa 4

1 1 GEMBALSKA Ewa 1991 141 KSN START Kalisz
WLP


224
5-6
244
4

468 tak
2 358 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 198 KSN START Kalisz
WLP


224
5-6
228
5

452 tak

Kobiety - klasa 5

1 2 ROMPA Barbara 1954 215 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM


280
2
280
2

560 tak
2 335 SZYCHOWSKA Marianna 1949 238 IKS AWF Warszawa
MAZ


252
3-4
260
3

512 tak

Kobiety - klasa 6

1 8 STOS Martyna 1993 27 TOP Bolesławiec
DŚL

255
3
280
2
280
2

815 tak
2 5 JABŁONKA Barbara 2006 168 RSSIRON START Radom
MAZ

223
5
244
4
244
4

711 tak
3 3 MARSZAŁ Katarzyna 1985 148 IKS AWF Warszawa
MAZ

300
1
300
1


600 tak
4 4 KOWALIK Katarzyna 1982 233 ICSIR START Lublin
LLS


260
3
260
3

520 tak
5 229 KARPIŃSKA Dominika 1979 9 KSI START Szczecin
ZPM

245
4



245

Kobiety - klasa 7

1 6 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 89 WZSN START Wrocław
DŚL

275
2
252
3-4
300
1

827 tak
2 7 BARGŁOWSKA Klaudia 1998 237 IKS AWF Warszawa
MAZ


196
9
228
5

424 tak

Kobiety - klasa 8

1 11 JAROSZ Julia 1981 79 START Gorzów Wielkopolski
LBU

255
3
252
3-4
220
6

727 tak
2 9 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 60 WSSIRN START Katowice
ŚLS

300
1
300
1


600 tak
3 10 BOREWICZ Monika 1976 169 RSSIRON START Radom
MAZ

275
2
280
2


555 tak
4 13 LIZAK Kamila 2003 69 WSSIRN START Katowice
ŚLS

245
4
196
9


441 tak

Kobiety - klasa 9

1 221 JANKOWSKA Małgorzata 1983 160 IKS AWF Warszawa
MAZ


300
1


300
2 301 PĘK Karolina 1998 5 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

300
1



300
3 406 PAWŁASEK Magdalena 2008 230 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


204
7-9


204

Kobiety - klasa 10

1 16 MITUTA Dorota 1998 110 ZSR START Zielona Góra
LBU

222
5-6
252
3-4
280
2

754 tak
2 17 RYBA Joanna 1993 74 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ

250
3-4
252
3-4
252
3-4

754 tak
3 15 STURM Teresa 1958 142 KSN START Kalisz
WLP


280
2
300
1

580 tak
4 18 KIMLA Wioletta 1973 99 SI EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

275
2
204
7-9


479 tak
5 20 ROZMIAREK Mirella 2003 167 SSR START Poznań
WLP

222
5-6

252
3-4

474 tak
6 22 RING Krystyna 1990 97 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

250
3-4
224
5-6


474 tak
7 14 POTRYKUS Wiesława 1958 218 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM


224
5-6
228
5

452 tak
8 21 WIECZOREK Magdalena 1981 100 SI EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

219
7
204
7-9


423 tak

Kobiety - klasa 11

1 23 CYCHOWSKA Ewa 1994 34 UKS TEMPO 25 Olsztyn
WMZ

275
2
280
2
280
2

835 tak
2 27 NOWACKA Dorota 1963 1 UKS JOLA Kraków
MŁP

300
1
300
1


600 tak
3 28 KREFTA Renata 1994 219 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM


260
3
300
1

560 tak
4 26 STRĄK Agnieszka 1983 40 IKS ATAK Elbląg
WMZ


244
4
260
3

504 tak

Mężczyźni - klasa 1

1 31 DZILIŃSKI Wiesław 1958 20 KSI START Szczecin
ZPM


260
3
224
5-6

484 tak
2 30 GONTARCZYK Paweł 1978 75 START Gorzów Wielkopolski
LBU

245
4



245

Mężczyźni - klasa 2

1 380 GONTARZ Sławomir 1977 122 PODAJ DALEJ Konin
WLP

255
3
300
1


555 tak
2 33 SOKALSKI Piotr 1975 43 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


280
2
252
3-4

532 tak
3 34 JAKIMCZUK Tomasz 1978 109 ZSR START Zielona Góra
LBU

300
1



300
4 32 CZUPER Rafał 1988 127 PSSON START Białystok
PDL

275
2



275
5 395 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 207 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL


244
4


244

Mężczyźni - klasa 3

1 35 PAPIS Ryszard 1966 136 KSN START Warszawa
MAZ

250
3-4
252
3-4
300
1

802 tak
2 36 SIEWIERSKI Mariusz 1972 117 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

222
5-6
224
5-6
252
3-4

698 tak
3 37 ZIARNIK Mateusz 1995 118 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

218
7-8
224
5-6
224
5-6

666 tak
4 41 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 170 RSSIRON START Radom
MAZ

300
1
280
2


580 tak
5 38 NALEPKA Maciej 1977 45 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2
300
1


575 tak
6 42 SZAFRANIEC Marek 1976 98 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

250
3-4
252
3-4


502 tak
7 39 CHAMOT Janusz 1988 44 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


204
7-9
280
2

484 tak
8 381 SCHMIDT Piotr 1966 123 PODAJ DALEJ Konin
WLP

218
7-8
204
7-9


422 tak
9 382 STRUSZCZYK Mariusz 1970 124 PODAJ DALEJ Konin
WLP

202
9-10
204
7-9


406 tak
10 40 SUCHAŃSKI Patryk 1990 66 WSSIRN START Katowice
ŚLS

222
5-6



222
11 374 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 58 SSN START ŁÓDŹ
ŁDZ

202
9-10



202

Mężczyźni - klasa 4

1 47 LIS Rafał 1979 165 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM

275
2
300
1
300
1

875 tak
2 48 CZUŁEK Michał 1986 180 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

250
3-4
280
2
260
3

790 tak
3 43 RZEWUSKI Dariusz 1970 6 SSON START Siedlce
MAZ

250
3-4

280
2

530 tak
4 45 KANIAK Mariusz 1978 228 PSSON START Białystok
PDL


252
3-4
228
5

480 tak
5 44 HERMAN Robert 1978 77 START Gorzów Wielkopolski
LBU

222
5-6
252
3-4


474 tak
6 399 ROSA Andrzej 1970 220 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM


224
5-6
244
4

468 tak
7 383 OLIWIECKI Przemysław 1983 125 PODAJ DALEJ Konin
WLP

218
7-8
224
5-6


442 tak
8 46 ŻYŁKA Krzysztof 1979 46 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

300
1



300
9 49 JANUSZKE Łukasz 1981 25 TOP Bolesławiec
DŚL

222
5-6



222

Mężczyźni - klasa 5

1 53 STASZAK Daniel 1982 90 WZSN START Wrocław
DŚL

300
1
300
1
300
1

900 tak
2 376 USTYNOV Daniil 1998 72 WSSIRN START Katowice
ŚLS

255
3
260
3
260
3

775 tak
3 52 PRZYBYSZ Sławomir 1968 192 ZSN START Skierniewice
ŁDZ


280
2
280
2

560 tak
4 50 JABŁOŃSKI Lech 1954 166 SSR START Poznań
WLP

275
2

244
4

519 tak
5 54 GRYGIEL Andrzej 1964 145 KSN START Kalisz
WLP

245
4
244
4


489 tak
6 51 OGRODNIK Sławomir 1976 78 START Gorzów Wielkopolski
LBU

223
5
228
5


451 tak

Mężczyźni - klasa 6

1 55 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 26 TOP Bolesławiec
DŚL

275
2
280
2
280
2

835 tak
2 64 KRAFT Rafał 1983 150 IKS AWF Warszawa
MAZ

250
3-4
252
3-4
252
3-4

754 tak
3 60 KRÓL Jarosław 1988 152 IKS AWF Warszawa
MAZ

220
5-8
224
5-6
224
5-6

668 tak
4 59 ZAWODNIK Michał 1982 151 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
204
7-9
252
3-4

656 tak
5 61 BRAK Sławomir 1982 55 SSN START ŁÓDŹ
ŁDZ

300
1

300
1

600 tak
6 57 MIKA Tomasz 1989 113 ZSR START Zielona Góra
LBU

250
3-4
300
1


550 tak
7 63 DYJOR Adam 1986 234 ICSIR START Lublin
LLS


252
3-4
224
5-6

476 tak
8 56 MOJŻYSZ Tomasz 1984 102 SI EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

220
5-8
224
5-6


444 tak
9 58 MAŃTURZ Piotr 2004 171 RSSIRON START Radom
MAZ

220
5-8
204
7-9


424 tak
10 65 UZELAC Vadimir 1952 54 SSN START ŁÓDŹ
ŁDZ

200
9-12

212
7

412 tak
11 262 LELIT Zygmunt 1970 95 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8



220
12 66 ZIĘBA Mariusz 1977 161 IKS AWF Warszawa
MAZ


204
7-9


204
13 241 KOPKA Tomasz 1944 16 KSI START Szczecin
ZPM

200
9-12



200
  388 WOJCIECHOWSKI Jacek 2003 182 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

200
9-12



200
15 410 MAJCHRZAK Błażej 2005 240 IKS AWF Warszawa
MAZ


190
10-11


190
  294 OSSOWSKI Rafał 1979 12 KSI START Szczecin
ZPM


190
10-11


190

Mężczyźni - klasa 7

1 69 WLAZŁO Wojciech 1996 181 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

300
1
280
2
252
3-4

832 tak
2 75 DUBIŃSKI Marek 1973 91 WZSN START Wrocław
DŚL

250
3-4
252
3-4
216
5-8

718 tak
3 72 GŁĄBICKI Kacper 2000 173 RSSIRON START Radom
MAZ

222
5-6
252
3-4
216
5-8

690 tak
4 85 CZARNOWSKI Bogdan 1970 128 PSSON START Białystok
PDL

222
5-6
190
9-12
170
13-18

582 tak
5 74 DEIGSLER Michał 1993 4 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP


300
1
280
2

580 tak
6 67 CHUDZICKI Maksym 1999 172 RSSIRON START Radom
MAZ

275
2

300
1

575 tak
7 68 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 188 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM


216
5-8
252
3-4

468 tak
8 71 KOCHOŃ Adrian 1992 104 SI EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

250
3-4
216
5-8


466 tak
9 76 SZYBALSKI Tomasz 1983 163 IKS AWF Warszawa
MAZ


216
5-8
216
5-8

432 tak
10 73 SYPUŁA Piotr 1966 155 IKS AWF Warszawa
MAZ


190
9-12
216
5-8

406 tak
11 78 SABA Patryk 1997 231 ICSIR START Lublin
LLS


216
5-8
190
9-12

406 tak
12 83 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 57 SSN START ŁÓDŹ
ŁDZ

202
9-10

190
9-12

392 tak
13 231 KĘDZIERSKI Roman 1959 86 START Gorzów Wielkopolski
LBU

218
7-8
170
13-18


388 tak
  377 SIWY Grzegorz 1969 87 START Gorzów Wielkopolski
LBU

218
7-8
170
13-18


388 tak
15 81 CHEŁMICKI Jan 1958 111 ZSR START Zielona Góra
LBU


190
9-12
190
9-12

380 tak
16 84 SŁOMIANY Tomasz 1981 236 ICSIR START Lublin
LLS


170
13-18
190
9-12

360 tak
17 196 DĄBROWSKI Henryk 1944 10 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12
170
13-18

360 tak
18 110 MROCZKA Marcin 2005 216 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM


174
13-16
170
13-18

344 tak
19 79 KIWIŃSKI Jacek 1966 153 IKS AWF Warszawa
MAZ


170
13-18
170
13-18

340 tak
  82 SKALIK Grzegorz 1963 177 RSSIRON START Radom
MAZ


170
13-18
170
13-18

340 tak
21 227 KARASIŃSKI Łukasz 1985 162 IKS AWF Warszawa
MAZ


170
13-18
154
19-20

324 tak
22 86 TROCHIM Krzysztof 1988 126 PSSON START Białystok
PDL


152
19-21
170
13-18

322 tak
23 401 KAZIENKO Jan 1995 222 WZSN START Wrocław
DŚL


152
19-21
154
19-20

306 tak
24 89 MAMOT Krystian 1993 21 KSI START Szczecin
ZPM

202
9-10



202
25 398 PAŃCZYSZYN Piotr 1987 214 START Gorzów Wielkopolski
LBU


152
19-21


152

Mężczyźni - klasa 8

1 92 MAZURYK Paweł 1983 47 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

300
1
252
3-4
300
1

852 tak
2 91 OLCZAK Mariusz 1996 2 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

275
2
300
1
252
3-4

827 tak
3 94 POŁUBUCZKO Maciej 1997 11 KSI START Szczecin
ZPM

220
5-8
216
5-8
252
3-4

688 tak
4 98 KOWALCZYK Krystian 1980 154 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
216
5-8
216
5-8

632 tak
5 99 PIETRZAK Marek 1977 80 START Gorzów Wielkopolski
LBU

200
9-12
216
5-8
216
5-8

632 tak
6 385 CHUDERSKI Marcin 1972 159 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
174
13-16
216
5-8

590 tak
7 93 PIERONEK Grzegorz 1964 101 SI EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

250
3-4
252
3-4


502 tak
8 391 GONIOWSKI Piotr 1992 185 WSSIRN START Katowice
ŚLS


216
5-8
280
2

496 tak
9 100 SKRZYNECKI Marcin 1986 107 ZSR START Zielona Góra
LBU


280
2
216
5-8

496 tak
10 104 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 204 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
190
9-12

380 tak
  105 WAWER Jacek 1977 115 ZSR START Zielona Góra
LBU


190
9-12
190
9-12

380 tak
  354 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 22 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12
190
9-12

380 tak
13 106 RYŃSKI Marek 1976 119 SSIRON START Bydgoszcz
KPM


174
13-16
190
9-12

364 tak
14 109 KOWALSKI Kamil 2004 197 KSN START Kalisz
WLP


174
13-16
178
13-14

352 tak
15 404 DUDA Włodzimierz 1949 227 UKS JOLA Kraków
MŁP


150
19-22
178
13-14

328 tak
16 95 KURASZ Zbigniew 1960 28 TOP Bolesławiec
DŚL

220
5-8



220
17 96 MIROSŁAW Jakub 2000 92 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8



220
18 97 SIENNICKI Sylwester 1989 7 SSON START Siedlce
MAZ

220
5-8



220
19 302 PICHEŃ Leon 1950 67 WSSIRN START Katowice
ŚLS

200
9-12



200
20 107 ARTYMIAK Dariusz 1961 203 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12


190

Mężczyźni - klasa 9

1 116 JABŁOŃSKI Paweł 1987 3 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

300
1
300
1
300
1

900 tak
2 101 CWENAR Robert 1997 96 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL

250
3-4
216
5-8
280
2

746 tak
3 111 MATEJEK Mariusz 1970 48 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

250
3-4
216
5-8
252
3-4

718 tak
4 138 BIEDZIUK Antoni 1959 51 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2
216
5-8
216
5-8

707 tak
5 112 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ

200
9-12
252
3-4
216
5-8

668 tak
6 119 KONSTANTYN Paweł 1983 164 IKS AWF Warszawa
MAZ

250
3-4
280
2


530 tak
7 127 RZEPLIŃSKI Marek 1952 130 PSSON START Białystok
PDL

172
13-14
170
13-18
178
13-14

520 tak
8 114 GAŁĄZKA Grzegorz 1978 8 SSON START Siedlce
MAZ

220
5-8

252
3-4

472 tak
9 124 RENKEL Edmund 1947 81 START Gorzów Wielkopolski
LBU


252
3-4
216
5-8

468 tak
10 121 ŚCIGANY Dariusz 1993 59 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
190
9-12


410 tak
11 130 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 143 KSN START Kalisz
WLP


190
9-12
216
5-8

406 tak
12 115 DUDEK Bogusław 1973 226 niestow. - woj. KPM
KPM


216
5-8
190
9-12

406 tak
13 122 KLUKA Michał 1987 56 SSN START ŁÓDŹ
ŁDZ

200
9-12

190
9-12

390 tak
14 123 WRZASK Zbigniew 1958 93 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8
170
13-18


390 tak
15 125 ĆWIK Roman 1946 64 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
170
13-18


390 tak
16 289 NIEMIEC Piotr 1964 112 ZSR START Zielona Góra
LBU

200
9-12
170
13-18


370 tak
17 120 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 200 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
178
13-14

368 tak
18 277 MATLĄG Andrzej 1970 29 TOP Bolesławiec
DŚL


170
13-18
190
9-12

360 tak
19 117 JAWORSKI Tomasz 1970 61 WSSIRN START Katowice
ŚLS

200
9-12
150
19-22


350 tak
20 129 KICIŃSKI Ryszard 1984 210 SSN START ŁÓDŹ
ŁDZ


150
19-22
190
9-12

340 tak
21 323 STAWIECKI Jan 1962 13 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12


190
22 306 POŚPIECH Tadeusz 1950 14 KSI START Szczecin
ZPM

172
13-14



172
23 386 KOPKA Stanisław 1970 178 RSSIRON START Radom
MAZ


170
13-18


170
24 407 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 232 ICSIR START Lublin
LLS


150
19-22


150

Mężczyźni - klasa 10

1 287 MORUSIEWICZ Hubert 1996 114 ZSR START Zielona Góra
LBU

250
3-4
252
3-4
252
3-4

754 tak
2 364 ZĄBEK Stanisław 1981 35 UKS SP 1 Tarnów
MŁP

220
5-8
216
5-8
216
5-8

652 tak
3 140 ADASIEWICZ Radosław 1985 131 PSSON START Białystok
PDL

220
5-8
190
9-12
190
9-12

600 tak
4 133 WASILEWSKI Rafał 1973 187 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM


300
1
280
2

580 tak
5 141 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 41 IKS ATAK Elbląg
WMZ

138
19-23
252
3-4
190
9-12

580 tak
6 132 STORONOWICZ Michał 1990 129 PSSON START Białystok
PDL

162
13-18
170
13-18
216
5-8

548 tak
7 145 NETTER Grzegorz 1984 134 PSSON START Białystok
PDL

200
9-12
170
13-18
170
13-18

540 tak
8 131 WŁODYKA Paweł 1983 50 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2

252
3-4

527 tak
9 146 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 133 PSSON START Białystok
PDL

162
13-18
190
9-12
170
13-18

522 tak
10 136 MISZTAL Igor 1997 108 ZSR START Zielona Góra
LBU

300
1
216
5-8


516 tak
11 405 MAŁYSZKO Kamil 2000 229 PSSON START Białystok
PDL


280
2
216
5-8

496 tak
12 212 GROCHOLSKI Marcin 1994 144 KSN START Kalisz
WLP

250
3-4
216
5-8


466 tak
13 142 BRYLAK Włodzimierz 1968 137 KSN START Warszawa
MAZ

200
9-12
216
5-8


416 tak
14 378 TOMCZAK Robert 1973 88 START Gorzów Wielkopolski
LBU

220
5-8

190
9-12

410 tak
15 144 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 62 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8

170
13-18

390 tak
16 400 ZIELIŃSKI Marcin 2005 221 BOGORIA Grodzisk Mazow.
MAZ


170
13-18
216
5-8

386 tak
17 320 SPUREK Marcin 1996 158 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12

170
13-18

370 tak
18 135 MIKUTA Zdzisław 1958 202 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
170
13-18

360 tak
19 134 SPILASZEK Krystian 1982 157 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
156
19


356 tak
20 245 KOWALCZYK Marcin 1969 205 ISS START Wejherowo
POM


170
13-18
170
13-18

340 tak
21 387 BARAŃSKI Ryszard 1950 179 RSSIRON START Radom
MAZ

162
13-18
170
13-18


332 tak
  353 WITASZCZYK Bartłomiej 1991 176 RSSIRON START Radom
MAZ

162
13-18
170
13-18


332 tak
23 137 FABISIAK Piotr 2003 156 IKS AWF Warszawa
MAZ

138
19-23
190
9-12


328 tak
24 147 WINNICKI Damian 1993 245 ZSN START Skierniewice
ŁDZ



300
1

300
25 143 RETERSKI Michał 1938 105 SI EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS



190
9-12

190
26 151 GONTARCZYK Tadeusz 1954 76 START Gorzów Wielkopolski
LBU

162
13-18



162
27 375 NOCOŃ Michał 1984 70 WSSIRN START Katowice
ŚLS

162
13-18



162
28 148 ĆWIKLIŃSKI Krystian 1997 65 WSSIRN START Katowice
ŚLS

138
19-23



138
29 384 CZAPSKI Jarosław 1966 147 KSN START Kalisz
WLP

138
19-23



138
  291 NOWOSADA Dariusz 1972 94 WZSN START Wrocław
DŚL

138
19-23



138

Mężczyźni - klasa 11

1 157 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 53 SSN START ŁÓDŹ
ŁDZ

220
5-8
216
5-8
252
3-4

688 tak
2 158 CHYBIŃSKI Marek 1976 84 START Gorzów Wielkopolski
LBU

300
1
300
1


600 tak
3 159 KOCOŁ Bartłomiej 1988 36 UKS SP 1 Tarnów
MŁP

182
11-15
174
13-16
216
5-8

572 tak
4 162 DEMCZUK Grzegorz 1989 39 IKS ATAK Elbląg
WMZ

182
11-15
174
13-16
216
5-8

572 tak
5 160 GĄSIENIEC Jacek 1997 30 TOP Bolesławiec
DŚL

182
11-15
190
9-12
194
9-10

566 tak
6 154 FIRA Damian 1988 85 START Gorzów Wielkopolski
LBU

275
2
280
2


555 tak
7 161 ZAJDEL Jerzy 1964 52 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

250
3-4

280
2

530 tak
8 176 BAŁUSZEK Kamil 1993 73 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP

220
5-8

300
1

520 tak
9 319 SŁOCIŃSKI Damian 1990 224 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP


252
3-4
252
3-4

504 tak
10 153 SADOWSKI Waldemar 1970 217 SRS SZANSA-START Gdańsk
POM


252
3-4
216
5-8

468 tak
11 152 WAŁDOCH Krzysztof 1987 42 IKS ATAK Elbląg
WMZ

250
3-4
216
5-8


466 tak
12 167 JĘDRAS Sławomir 1979 19 KSI START Szczecin
ZPM

220
5-8
216
5-8


436 tak
13 168 GAZDA Mateusz 1997 68 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
216
5-8


436 tak
14 402 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 223 WZSN START Wrocław
DŚL


190
9-12
216
5-8

406 tak
15 156 BAJEK Marek 1971 82 START Gorzów Wielkopolski
LBU

202
9-10
190
9-12


392 tak
16 155 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 83 START Gorzów Wielkopolski
LBU

202
9-10
190
9-12


392 tak
17 166 PAROL Grzegorz 1973 138 KSN START Warszawa
MAZ

182
11-15

194
9-10

376 tak
18 163 ZAWLIK Mateusz 2000 32 TOP Bolesławiec
DŚL

182
11-15

180
11-15

362 tak
19 164 BRYL Michał 1992 37 IKS ATAK Elbląg
WMZ


174
13-16
180
11-15

354 tak
  165 WIŚNIEWSKI Adam 1989 38 IKS ATAK Elbląg
WMZ


174
13-16
180
11-15

354 tak
21 170 PRZYŁUCKI Marcin 1998 31 TOP Bolesławiec
DŚL

158
16-17

166
16-17

324 tak
22 171 OBRZUT Przemysław 1978 33 TOP Bolesławiec
DŚL

158
16-17

166
16-17

324 tak
23 413 LAKEI Daniel 1985 242 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ



180
11-15

180
  414 SYMOŁON Jan 1980 243 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ



180
11-15

180
Zawodnicy posiadający prawo gry w IMP na podstawie wyników IP/MŚ
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
Klasa
269 ŁYSIAK Krystyna 1979 194 UKS DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU
11
297 PARTYKA Natalia 1989 24 KSI START Szczecin
ZPM
10
301 PĘK Karolina 1998 5 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
9
191 CHOJNOWSKI Patryk 1990 18 KSI START Szczecin
ZPM
10
32 CZUPER Rafał 1988 127 PSSON START Białystok
PDL
2
213 GRUDZIEŃ Piotr 1991 106 ZSR START Zielona Góra
LBU
8