Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

# Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
0. Rkg 1. GPP 2. GPP 3. GPP IMP P-ty

Kobiety - klasa 1

1 373 BUCŁAW Dorota 1977 149 IKS AWF Warszawa
MAZ


300
1

400
1
700

Kobiety - klasa 3

1 244 KOTARSKA Emilia 1970 199 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


252
3-4
300
1
370
2
922

Kobiety - klasa 4

1 1 GEMBALSKA Ewa 1991 141 KSN START Kalisz
WLP


224
5-6
244
4
315
5-6
783
2 358 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 198 KSN START Kalisz
WLP


224
5-6
228
5
315
5-6
767

Kobiety - klasa 5

1 2 ROMPA Barbara 1954 215 SZANSA-START Gdańsk
POM


280
2
280
2
335
3-4
895
2 335 SZYCHOWSKA Marianna 1949 238 IKS AWF Warszawa
MAZ


252
3-4
260
3
335
3-4
847

Kobiety - klasa 6

1 3 MARSZAŁ Katarzyna 1985 148 IKS AWF Warszawa
MAZ

300
1
300
1

400
1
1000
2 8 STOS Martyna 1993 27 TOP Bolesławiec
DŚL

255
3
280
2
280
2
340
3
900
3 4 KOWALIK Katarzyna 1982 233 ICSIR START Lublin
LLS


260
3
260
3
370
2
890
4 5 JABŁONKA Barbara 2006 168 RSSIRON START Radom
MAZ

223
5
244
4
244
4
330
4
818
5 229 KARPIŃSKA Dominika 1979 9 KSI START Szczecin
ZPM

245
4



245

Kobiety - klasa 7

1 6 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 89 WZSN START Wrocław
DŚL

275
2
252
3-4
300
1
335
3-4
910
2 7 BARGŁOWSKA Klaudia 1998 237 IKS AWF Warszawa
MAZ


196
9
228
5
315
5-6
739

Kobiety - klasa 8

1 9 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 248 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

300
1
300
1

400
1
1000
2 10 BOREWICZ Monika 1976 169 RSSIRON START Radom
MAZ

275
2
280
2

370
2
925
3 11 JAROSZ Julia 1981 79 START Gorzów Wlkp.
LBU

255
3
252
3-4
220
6
335
3-4
842
4 13 LIZAK Kamila 2003 69 WSSIRN START Katowice
ŚLS

245
4
196
9

315
5-6
756

Kobiety - klasa 9

1 221 JANKOWSKA Małgorzata 1983 160 IKS AWF Warszawa
MAZ


300
1

400
1
700
2 301 PĘK Karolina 1998 5 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

300
1



300
3 406 PAWŁASEK Magdalena 2008 230 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


204
7-9


204

Kobiety - klasa 10

1 15 STURM Teresa 1958 142 KSN START Kalisz
WLP


280
2
300
1
370
2
950
2 16 MITUTA Dorota 1998 110 ZSR START Zielona Góra
LBU

222
5-6
252
3-4
280
2
335
3-4
867
3 17 RYBA Joanna 1993 74 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ

250
3-4
252
3-4
252
3-4
335
3-4
839
4 18 KIMLA Wioletta 1973 99 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

275
2
204
7-9

315
5-6
794
5 22 RING Krystyna 1990 97 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

250
3-4
224
5-6

315
5-6
789
6 20 ROZMIAREK Mirella 2003 167 SSR START Poznań
WLP

222
5-6

252
3-4
290
7-9
764
7 14 POTRYKUS Wiesława 1958 218 SZANSA-START Gdańsk
POM


224
5-6
228
5
290
7-9
742
8 21 WIECZOREK Magdalena 1981 100 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

219
7
204
7-9

290
7-9
713

Kobiety - klasa 11

1 27 NOWACKA Dorota 1963 1 UKS JOLA Kraków
MŁP

300
1
300
1

400
1
1000
2 23 CYCHOWSKA Ewa 1994 34 UKS TEMPO 25 Olsztyn
WMZ

275
2
280
2
280
2
340
3
900
3 28 KREFTA Renata 1994 219 SZANSA-START Gdańsk
POM


260
3
300
1
330
4
890
4 26 STRĄK Agnieszka 1983 40 IKS ATAK Elbląg
WMZ


244
4
260
3
320
5
824
5 269 ŁYSIAK Krystyna 1979 194 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU




370
2
370

Mężczyźni - klasa 1

1 31 DZILIŃSKI Wiesław 1958 20 KSI START Szczecin
ZPM


260
3
224
5-6
320
5
804
2 30 GONTARCZYK Paweł 1978 75 START Gorzów Wlkp.
LBU

245
4



245

Mężczyźni - klasa 2

1 380 GONTARZ Sławomir 1977 122 PODAJ DALEJ Konin
WLP

255
3
300
1

330
4
885
2 33 SOKALSKI Piotr 1975 43 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


280
2
252
3-4
340
3
872
3 32 CZUPER Rafał 1988 127 PSSON START Białystok
PDL

275
2


400
1
675
4 34 JAKIMCZUK Tomasz 1978 109 ZSR START Zielona Góra
LBU

300
1


370
2
670
5 395 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 207 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL


244
4


244

Mężczyźni - klasa 3

1 38 NALEPKA Maciej 1977 45 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2
300
1

400
1
975
2 41 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 170 RSSIRON START Radom
MAZ

300
1
280
2

370
2
950
3 35 PAPIS Ryszard 1966 136 KSN START Warszawa
MAZ

250
3-4
252
3-4
300
1
315
5-6
867
4 42 SZAFRANIEC Marek 1976 98 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

250
3-4
252
3-4

335
3-4
837
5 39 CHAMOT Janusz 1988 44 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


204
7-9
280
2
335
3-4
819
6 36 SIEWIERSKI Mariusz 1972 117 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

222
5-6
224
5-6
252
3-4
315
5-6
791
7 37 ZIARNIK Mateusz 1995 118 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

218
7-8
224
5-6
224
5-6
295
7-8
743
8 382 STRUSZCZYK Mariusz 1970 124 PODAJ DALEJ Konin
WLP

202
9-10
204
7-9

295
7-8
701
9 381 SCHMIDT Piotr 1966 123 PODAJ DALEJ Konin
WLP

218
7-8
204
7-9


422
10 40 SUCHAŃSKI Patryk 1990 66 WSSIRN START Katowice
ŚLS

222
5-6



222
11 374 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 58 SSN START Łódź
ŁDZ

202
9-10



202

Mężczyźni - klasa 4

1 47 LIS Rafał 1979 165 SZANSA-START Gdańsk
POM

275
2
300
1
300
1
400
1
1000
2 48 CZUŁEK Michał 1986 180 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

250
3-4
280
2
260
3
335
3-4
875
3 43 RZEWUSKI Dariusz 1970 6 SSON START Siedlce
MAZ

250
3-4

280
2
335
3-4
865
4 44 HERMAN Robert 1978 77 START Gorzów Wlkp.
LBU

222
5-6
252
3-4

315
5-6
789
5 399 ROSA Andrzej 1970 220 SZANSA-START Gdańsk
POM


224
5-6
244
4
315
5-6
783
6 383 OLIWIECKI Przemysław 1983 125 PODAJ DALEJ Konin
WLP

218
7-8
224
5-6

300
7
742
7 46 ŻYŁKA Krzysztof 1979 46 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

300
1


370
2
670
8 45 KANIAK Mariusz 1978 228 PSSON START Białystok
PDL


252
3-4
228
5

480
9 49 JANUSZKE Łukasz 1981 25 TOP Bolesławiec
DŚL

222
5-6



222

Mężczyźni - klasa 5

1 53 STASZAK Daniel 1982 90 WZSN START Wrocław
DŚL

300
1
300
1
300
1
400
1
1000
2 52 PRZYBYSZ Sławomir 1968 192 ZSN START Skierniewice
ŁDZ


280
2
280
2
370
2
930
3 50 JABŁOŃSKI Lech 1954 166 SSR START Poznań
WLP

275
2

244
4
330
4
849
4 54 GRYGIEL Andrzej 1964 145 KSN START Kalisz
WLP

245
4
244
4

340
3
829
5 376 USTYNOV Daniil 1998 72 WSSIRN START Katowice
ŚLS

255
3
260
3
260
3

775
6 51 OGRODNIK Sławomir 1976 78 START Gorzów Wlkp.
LBU

223
5
228
5

320
5
771

Mężczyźni - klasa 6

1 61 BRAK Sławomir 1982 55 SSN START Łódź
ŁDZ

300
1

300
1
370
2
970
2 64 KRAFT Rafał 1983 150 IKS AWF Warszawa
MAZ

250
3-4
252
3-4
252
3-4
400
1
904
3 55 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 26 TOP Bolesławiec
DŚL

275
2
280
2
280
2
335
3-4
895
4 57 MIKA Tomasz 1989 113 ZSR START Zielona Góra
LBU

250
3-4
300
1

335
3-4
885
5 56 MOJŻYSZ Tomasz 1984 102 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

220
5-8
224
5-6

315
5-6
759
6 59 ZAWODNIK Michał 1982 151 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
204
7-9
252
3-4
290
7-9
746
7 58 MAŃTURZ Piotr 2004 171 RSSIRON START Radom
MAZ

220
5-8
204
7-9

315
5-6
739
8 60 KRÓL Jarosław 1988 152 IKS AWF Warszawa
MAZ

220
5-8
224
5-6
224
5-6
290
7-9
738
9 65 UZELAC Vadimir 1952 54 SSN START Łódź
ŁDZ

200
9-12

212
7
290
7-9
702
10 63 DYJOR Adam 1986 234 ICSIR START Lublin
LLS


252
3-4
224
5-6

476
11 262 LELIT Zygmunt 1970 95 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8



220
12 66 ZIĘBA Mariusz 1977 161 IKS AWF Warszawa
MAZ


204
7-9


204
13 241 KOPKA Tomasz 1944 16 KSI START Szczecin
ZPM

200
9-12



200
  388 WOJCIECHOWSKI Jacek 2003 182 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

200
9-12



200
15 410 MAJCHRZAK Błażej 2005 240 IKS AWF Warszawa
MAZ


190
10-11


190
  294 OSSOWSKI Rafał 1979 12 KSI START Szczecin
ZPM


190
10-11


190

Mężczyźni - klasa 7

1 67 CHUDZICKI Maksym 1999 250 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

275
2

300
1
400
1
975
2 74 DEIGSLER Michał 1993 247 ZSN START Skierniewice
ŁDZ


300
1
280
2
370
2
950
3 69 WLAZŁO Wojciech 1996 181 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

300
1
280
2
252
3-4
305
5-8
885
4 68 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 188 SZANSA-START Gdańsk
POM


216
5-8
252
3-4
335
3-4
803
5 71 KOCHOŃ Adrian 1992 104 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

250
3-4
216
5-8

305
5-8
771
6 76 SZYBALSKI Tomasz 1983 163 IKS AWF Warszawa
MAZ


216
5-8
216
5-8
335
3-4
767
7 72 GŁĄBICKI Kacper 2000 173 RSSIRON START Radom
MAZ

222
5-6
252
3-4
216
5-8
265
9-12
739
8 75 DUBIŃSKI Marek 1973 91 WZSN START Wrocław
DŚL

250
3-4
252
3-4
216
5-8
221
13-18
723
9 78 SABA Patryk 1997 231 ICSIR START Lublin
LLS


216
5-8
190
9-12
305
5-8
711
10 85 CZARNOWSKI Bogdan 1970 128 PSSON START Białystok
PDL

222
5-6
190
9-12
170
13-18
265
9-12
677
11 73 SYPUŁA Piotr 1966 155 IKS AWF Warszawa
MAZ


190
9-12
216
5-8
265
9-12
671
12 84 SŁOMIANY Tomasz 1981 236 ICSIR START Lublin
LLS


170
13-18
190
9-12
305
5-8
665
13 377 SIWY Grzegorz 1969 87 START Gorzów Wlkp.
LBU

218
7-8
170
13-18

265
9-12
653
14 83 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 57 SSN START Łódź
ŁDZ

202
9-10

190
9-12
221
13-18
613
15 231 KĘDZIERSKI Roman 1959 86 START Gorzów Wlkp.
LBU

218
7-8
170
13-18

221
13-18
609
16 81 CHEŁMICKI Jan 1958 111 ZSR START Zielona Góra
LBU


190
9-12
190
9-12
221
13-18
601
17 196 DĄBROWSKI Henryk 1944 10 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12
170
13-18
221
13-18
581
18 227 KARASIŃSKI Łukasz 1985 162 IKS AWF Warszawa
MAZ


170
13-18
154
19-20
221
13-18
545
19 110 MROCZKA Marcin 2005 216 SZANSA-START Gdańsk
POM


174
13-16
170
13-18
196
19-21
540
20 86 TROCHIM Krzysztof 1988 126 PSSON START Białystok
PDL


152
19-21
170
13-18
196
19-21
518
21 401 KAZIENKO Jan 1995 222 WZSN START Wrocław
DŚL


152
19-21
154
19-20
196
19-21
502
22 79 KIWIŃSKI Jacek 1966 153 IKS AWF Warszawa
MAZ


170
13-18
170
13-18

340
  82 SKALIK Grzegorz 1963 177 RSSIRON START Radom
MAZ


170
13-18
170
13-18

340
24 89 MAMOT Krystian 1993 21 KSI START Szczecin
ZPM

202
9-10



202
25 398 PAŃCZYSZYN Piotr 1987 214 START Gorzów Wlkp.
LBU


152
19-21


152

Mężczyźni - klasa 8

1 92 MAZURYK Paweł 1983 47 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

300
1
252
3-4
300
1
335
3-4
935
2 91 OLCZAK Mariusz 1996 2 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

275
2
300
1
252
3-4
335
3-4
910
3 100 SKRZYNECKI Marcin 1986 107 ZSR START Zielona Góra
LBU


280
2
216
5-8
370
2
866
4 94 POŁUBUCZKO Maciej 1997 11 KSI START Szczecin
ZPM

220
5-8
216
5-8
252
3-4
315
5-6
787
5 391 GONIOWSKI Piotr 1992 185 WSSIRN START Katowice
ŚLS


216
5-8
280
2
290
7-9
786
6 98 KOWALCZYK Krystian 1980 154 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
216
5-8
216
5-8
315
5-6
747
7 99 PIETRZAK Marek 1977 80 START Gorzów Wlkp.
LBU

200
9-12
216
5-8
216
5-8
290
7-9
722
8 385 CHUDERSKI Marcin 1972 159 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
174
13-16
216
5-8
290
7-9
706
9 354 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 22 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12
190
9-12
260
10-12
640
10 106 RYŃSKI Marek 1976 119 SSIRON START Bydgoszcz
KPM


174
13-16
190
9-12
260
10-12
624
11 109 KOWALSKI Kamil 2004 197 KSN START Kalisz
WLP


174
13-16
178
13-14
260
10-12
612
12 93 PIERONEK Grzegorz 1964 101 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

250
3-4
252
3-4


502
13 213 GRUDZIEŃ Piotr 1991 106 ZSR START Zielona Góra
LBU




400
1
400
14 104 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 204 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
190
9-12

380
  105 WAWER Jacek 1977 115 ZSR START Zielona Góra
LBU


190
9-12
190
9-12

380
16 404 DUDA Włodzimierz 1949 227 UKS JOLA Kraków
MŁP


150
19-22
178
13-14

328
17 95 KURASZ Zbigniew 1960 28 TOP Bolesławiec
DŚL

220
5-8



220
18 96 MIROSŁAW Jakub 2000 92 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8



220
19 97 SIENNICKI Sylwester 1989 7 SSON START Siedlce
MAZ

220
5-8



220
20 302 PICHEŃ Leon 1950 67 WSSIRN START Katowice
ŚLS

200
9-12



200
21 107 ARTYMIAK Dariusz 1961 203 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12


190

Mężczyźni - klasa 9

1 116 JABŁOŃSKI Paweł 1987 3 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

300
1
300
1
300
1
370
2
970
2 119 KONSTANTYN Paweł 1983 164 IKS AWF Warszawa
MAZ

250
3-4
280
2

400
1
930
3 101 CWENAR Robert 1997 96 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL

250
3-4
216
5-8
280
2
335
3-4
865
4 111 MATEJEK Mariusz 1970 48 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

250
3-4
216
5-8
252
3-4
335
3-4
837
5 138 BIEDZIUK Antoni 1959 51 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2
216
5-8
216
5-8
305
5-8
796
6 114 GAŁĄZKA Grzegorz 1978 8 SSON START Siedlce
MAZ

220
5-8

252
3-4
305
5-8
777
7 112 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ

200
9-12
252
3-4
216
5-8
305
5-8
773
8 130 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 143 KSN START Kalisz
WLP


190
9-12
216
5-8
305
5-8
711
9 124 RENKEL Edmund 1947 81 START Gorzów Wlkp.
LBU


252
3-4
216
5-8
241
11-15
709
10 115 DUDEK Bogusław 1973 226 niestow. woj. KPM
KPM


216
5-8
190
9-12
275
9-10
681
11 123 WRZASK Zbigniew 1958 93 WZSN START Wrocław
DŚL

220
5-8
170
13-18

275
9-10
665
12 121 ŚCIGANY Dariusz 1993 59 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
190
9-12

241
11-15
651
13 122 KLUKA Michał 1987 56 SSN START Łódź
ŁDZ

200
9-12

190
9-12
241
11-15
631
14 289 NIEMIEC Piotr 1964 112 ZSR START Zielona Góra
LBU

200
9-12
170
13-18

241
11-15
611
15 125 ĆWIK Roman 1946 64 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
170
13-18

209
16-18
599
16 129 KICIŃSKI Ryszard 1984 210 SSN START Łódź
ŁDZ


150
19-22
190
9-12
241
11-15
581
17 127 RZEPLIŃSKI Marek 1952 130 PSSON START Białystok
PDL

172
13-14
170
13-18
178
13-14
209
16-18
559
18 117 JAWORSKI Tomasz 1970 61 WSSIRN START Katowice
ŚLS

200
9-12
150
19-22

209
16-18
559
19 120 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 200 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
178
13-14

368
20 277 MATLĄG Andrzej 1970 29 TOP Bolesławiec
DŚL


170
13-18
190
9-12

360
21 323 STAWIECKI Jan 1962 13 KSI START Szczecin
ZPM


190
9-12


190
22 306 POŚPIECH Tadeusz 1950 14 KSI START Szczecin
ZPM

172
13-14



172
23 386 KOPKA Stanisław 1970 178 RSSIRON START Radom
MAZ


170
13-18


170
24 407 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 232 ICSIR START Lublin
LLS


150
19-22


150

Mężczyźni - klasa 10

1 136 MISZTAL Igor 1997 108 ZSR START Zielona Góra
LBU

300
1
216
5-8

400
1
916
2 131 WŁODYKA Paweł 1983 50 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

275
2

252
3-4
370
2
897
3 133 WASILEWSKI Rafał 1973 187 SZANSA-START Gdańsk
POM


300
1
280
2
275
9-10
855
4 212 GROCHOLSKI Marcin 1994 144 KSN START Kalisz
WLP

250
3-4
216
5-8

335
3-4
801
5 287 MORUSIEWICZ Hubert 1996 114 ZSR START Zielona Góra
LBU

250
3-4
252
3-4
252
3-4
275
9-10
779
6 364 ZĄBEK Stanisław 1981 35 UKS SP 1 Tarnów
MŁP

220
5-8
216
5-8
216
5-8
335
3-4
771
7 141 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 41 IKS ATAK Elbląg
WMZ

138
19-23
252
3-4
190
9-12
305
5-8
747
8 142 BRYLAK Włodzimierz 1968 137 KSN START Warszawa
MAZ

200
9-12
216
5-8

305
5-8
721
9 132 STORONOWICZ Michał 1990 129 PSSON START Białystok
PDL

162
13-18
170
13-18
216
5-8
305
5-8
691
10 400 ZIELIŃSKI Marcin 2005 221 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ


170
13-18
216
5-8
305
5-8
691
11 140 ADASIEWICZ Radosław 1985 131 PSSON START Białystok
PDL

220
5-8
190
9-12
190
9-12
241
11-15
651
12 378 TOMCZAK Robert 1973 88 START Gorzów Wlkp.
LBU

220
5-8

190
9-12
241
11-15
651
13 144 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 62 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8

170
13-18
241
11-15
631
14 146 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 133 PSSON START Białystok
PDL

162
13-18
190
9-12
170
13-18
241
11-15
601
15 145 NETTER Grzegorz 1984 134 PSSON START Białystok
PDL

200
9-12
170
13-18
170
13-18
207
16-19
577
16 320 SPUREK Marcin 1996 158 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12

170
13-18
207
16-19
577
17 147 WINNICKI Damian 1993 245 ZSN START Skierniewice
ŁDZ



300
1
241
11-15
541
18 387 BARAŃSKI Ryszard 1950 179 RSSIRON START Radom
MAZ

162
13-18
170
13-18

207
16-19
539
  353 WITASZCZYK Bartłomiej 1991 176 RSSIRON START Radom
MAZ

162
13-18
170
13-18

207
16-19
539
20 405 MAŁYSZKO Kamil 2000 229 PSSON START Białystok
PDL


280
2
216
5-8

496
21 135 MIKUTA Zdzisław 1958 202 ISS START Wejherowo
POM


190
9-12
170
13-18

360
22 134 SPILASZEK Krystian 1982 157 IKS AWF Warszawa
MAZ

200
9-12
156
19


356
23 245 KOWALCZYK Marcin 1969 205 ISS START Wejherowo
POM


170
13-18
170
13-18

340
24 137 FABISIAK Piotr 2003 156 IKS AWF Warszawa
MAZ

138
19-23
190
9-12


328
25 143 RETERSKI Michał 1938 105 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS



190
9-12

190
26 151 GONTARCZYK Tadeusz 1954 76 START Gorzów Wlkp.
LBU

162
13-18



162
27 375 NOCOŃ Michał 1984 70 WSSIRN START Katowice
ŚLS

162
13-18



162
28 148 ĆWIKLIŃSKI Krystian 1997 65 WSSIRN START Katowice
ŚLS

138
19-23



138
29 384 CZAPSKI Jarosław 1966 147 KSN START Kalisz
WLP

138
19-23



138
  291 NOWOSADA Dariusz 1972 94 WZSN START Wrocław
DŚL

138
19-23



138

Mężczyźni - klasa 11

1 158 CHYBIŃSKI Marek 1976 84 START Gorzów Wlkp.
LBU

300
1
300
1

370
2
970
2 176 BAŁUSZEK Kamil 1993 73 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP

220
5-8

300
1
400
1
920
3 161 ZAJDEL Jerzy 1964 52 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

250
3-4

280
2
335
3-4
865
4 154 FIRA Damian 1988 85 START Gorzów Wlkp.
LBU

275
2
280
2

305
5-8
860
5 319 SŁOCIŃSKI Damian 1990 224 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP


252
3-4
252
3-4
335
3-4
839
6 153 SADOWSKI Waldemar 1970 217 SZANSA-START Gdańsk
POM


252
3-4
216
5-8
305
5-8
773
7 157 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 53 SSN START Łódź
ŁDZ

220
5-8
216
5-8
252
3-4
275
9-10
747
8 152 WAŁDOCH Krzysztof 1987 256 niestow. woj. WMZ
WMZ

250
3-4
216
5-8

241
11-15
707
9 156 BAJEK Marek 1971 82 START Gorzów Wlkp.
LBU

202
9-10
190
9-12

305
5-8
697
10 166 PAROL Grzegorz 1973 138 KSN START Warszawa
MAZ

182
11-15

194
9-10
305
5-8
681
11 168 GAZDA Mateusz 1997 68 WSSIRN START Katowice
ŚLS

220
5-8
216
5-8

241
11-15
677
12 155 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 83 START Gorzów Wlkp.
LBU

202
9-10
190
9-12

275
9-10
667
13 402 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 223 WZSN START Wrocław
DŚL


190
9-12
216
5-8
241
11-15
647
14 159 KOCOŁ Bartłomiej 1988 36 UKS SP 1 Tarnów
MŁP

182
11-15
174
13-16
216
5-8
241
11-15
639
15 160 GĄSIENIEC Jacek 1997 30 TOP Bolesławiec
DŚL

182
11-15
190
9-12
194
9-10
241
11-15
625
16 162 DEMCZUK Grzegorz 1989 39 IKS ATAK Elbląg
WMZ

182
11-15
174
13-16
216
5-8
207
16-19
605
17 163 ZAWLIK Mateusz 2000 32 TOP Bolesławiec
DŚL

182
11-15

180
11-15
207
16-19
569
18 170 PRZYŁUCKI Marcin 1998 31 TOP Bolesławiec
DŚL

158
16-17

166
16-17
207
16-19
531
19 171 OBRZUT Przemysław 1978 33 TOP Bolesławiec
DŚL

158
16-17

166
16-17
207
16-19
531
20 167 JĘDRAS Sławomir 1979 19 KSI START Szczecin
ZPM

220
5-8
216
5-8


436
21 164 BRYL Michał 1992 37 IKS ATAK Elbląg
WMZ


174
13-16
180
11-15

354
  165 WIŚNIEWSKI Adam 1989 38 IKS ATAK Elbląg
WMZ


174
13-16
180
11-15

354
23 413 LAKEI Daniel 1985 242 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ



180
11-15

180
  414 SYMOŁON Jan 1980 243 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ



180
11-15

180