Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
IMP
P-ty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
925
5
158 9
170 7-8
 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
476 881
2 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM (29)
1040
1
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 500
3 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
930
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 186
4 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM (205)
880
6
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
170 352

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
1030
3
250 1
230 2
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
940 1331
2 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
990
4
230 2
156 9-10
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
796 1212
3 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
905
8
170 7-8
150 11
158 9
186 5-6
 
 
 
 
 
 
664 1132
4 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
1040
2
 
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
660 1160
5 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
815
12
170 7-8
140 13-14
186 5-6
148 11-12
 
 
 
 
 
 
644 818
6 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
830
11
205 3-4
156 9-10
136 13-16
140 13-14
 
 
 
 
 
 
637 1125
7 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
780
14
154 10
132 15-16
148 11-12
154 10
 
 
 
 
 
 
588 884
8 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
655
15
148 11-12
124 17-18
170 7-8
132 15-16
 
 
 
 
 
 
574 878
9 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
780
13
148 11-12
140 13-14
136 13-16
140 13-14
 
 
 
 
 
 
564 1034
10 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
880
9
 
186 5-6
205 3-4
158 9
 
 
 
 
 
 
549 723
11 214 MIKULSKA Beata
1960
Kielce
ŚWI (290)
298
18
140 13-14
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
420 420
12 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
945
5
 
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
372 807
13 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (393)
840
10
 
 
170 7-8
186 5-6
 
 
 
 
 
 
356 716
14 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
555
16
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
340 526
15 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)

 
146 12
154 10
 
 
 
 
 
 
 
300 300
16 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
1055
1
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 455
17 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
925
7
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 685
18 11 OSIŃSKA Anna
1963
Siedlce
MAZ (172)
930
6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 801
19 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
505
17
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 577
20 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
160
19
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
925
5
205 3-4
250 1
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
910 1140
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
1010
2
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
890 1095
3 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
670
8
186 5-6
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
766 1138
4 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
910
6
174 7
205 3-4
190 5
182 6
 
 
 
 
 
 
751 1351
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
885
7
166 8
182 6
182 6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
700 1222
6 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
970
4
 
190 5
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
650 855
7 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
1080
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 500
8 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
9 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (261)

 
 
 
190 5
 
 
 
 
 
 
190 395

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
875
4
186 5-6
200 4
200 4
210 3
 
 
 
 
 
 
796 1373
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Szczecin
ZPM (135)
1055
1
205 3-4
230 2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
665 1145
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
935
2
 
210 3
210 3
230 2
 
 
 
 
 
 
650 650
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
885
3
 
190 5
190 5
200 4
 
 
 
 
 
 
580 580

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
1060
1
 
250 1
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
750 750

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
905
3
230 2
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
870 870
2 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
890
5
205 3-4
250 1
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
793 793
3 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
850
8
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
596 1130
4 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
920
4
 
186 5-6
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
577 1023
5 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
640
17
136 13-16
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
 
560 927
6 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
385
44
152 9-12
120 17-20
152 9-12
136 13-16
 
 
 
 
 
 
560 944
7 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
705
11
186 5-6
 
230 2
136 13-16
 
 
 
 
 
 
552 908
8 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
680
15
136 13-16
100 23-24
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
 
500 804
9 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
900
4
250 1
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
480 1165
10 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
435
36
136 13-16
120 17-20
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
480 480
11 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)

 
136 13-16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
476 476
12 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Szówsko
PKR (378)
440
35
 
 
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
436 436
13 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
980
2
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 410
14 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
333
51
83 29-32
89 27-28
112 17-24
73 37-40
 
 
 
 
 
 
357 602
15 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
441
34
120 17-20
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
352 352
16 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
885
6
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
338 908
17 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
560
23
152 9-12
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
322 527
18 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
725
10
170 7-8
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
322 508
19 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
219
67
110 21
 
94 25
112 17-24
 
 
 
 
 
 
316 503
20 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
525
28
 
100 23-24
112 17-24
92 26
 
 
 
 
 
 
304 304
21 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
475
33
100 23-24
 
89 27-28
112 17-24
 
 
 
 
 
 
301 465
22 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (372)

 
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
 
288 288
23 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
343
49
152 9-12
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
288 536
24 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
256
59
106 22
 
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
287 287
25 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
127
76
71 37-44
71 37-44
63 41-56
73 37-40
 
 
 
 
 
 
278 278
26 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (388)
320
53
 
 
136 13-16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
272 424
27 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
419
37
120 17-20
77 33-36
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
272 447
28 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
560
20
 
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
264 467
29 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
93
92
77 33-36
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
260 260
30 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
525
27
 
106 22
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
258 258
31 1336 STOSZKO Marek
1974
Wierzchosławice
MŁP (102)

93 25-26
83 29-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
253 253
32 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)

 
83 29-32
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
251 251
33 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM (68)

 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 250
34 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)

 
83 29-32
83 29-32
77 33-36
 
 
 
 
 
 
243 336
35 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)

120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
240 240
36 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)

 
83 29-32
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
 
 
235 235
37 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)

 
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
229 229
38 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)

 
152 9-12
63 41-56
 
 
 
 
 
 
 
215 302
39 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
524
29
 
136 13-16
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
213 213
40 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
413
38
136 13-16
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
211 211
41 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (377)

 
 
112 17-24
81 31-32
 
 
 
 
 
 
193 193
42 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
237
62
100 23-24
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
193 445
43 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 186
44 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (201)
775
9
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
170 508
45 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
47
100
 
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
170 170
46 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
703
12
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 356
47 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
685
14
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 580
48 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)

 
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
166 166
49 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
337
50
83 29-32
 
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
166 166
50 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (374)

 
 
75 33-40
89 27-28
 
 
 
 
 
 
164 164
51 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)

83 29-32
nkl.
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
164 164
52 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
329
52
89 27-28
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
164 164
53 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (179)
695
13
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
152 522
54 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
560
21
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
55 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)

152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 406
56 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (44)
354
47
 
 
75 33-40
73 37-40
 
 
 
 
 
 
148 233
57 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
58 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
563
19
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 374
59 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ (414)
405
40
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
60 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (379)
390
43
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
61 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (410)
290
55
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 500
62 1381 TOMSIA Sławomir
1972
Olkusz
MŁP (413)

 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
63 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (318)
528
26
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
64 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)

 
110 21
 
 
 
 
 
 
 
 
110 360
65 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (408)
565
18
 
 
 
94 25
 
 
 
 
 
 
94 305
66 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)

93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 172
67 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
351
48
89 27-28
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
89 89
68 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (65)
53
98
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85 85
69 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)

83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
70 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
227
65
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 164
71 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
73 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS (394)

 
 
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
75 75
74 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI (375)
47
101
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
75 150
75 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (407)

 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 328
76 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
105
78
71 37-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
77 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS (83)

 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
67 67
78 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (383)

 
 
63 41-56
 
 
 
 
 
 
 
63 63
79 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
663
19
250 1
230 2
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
896 1581
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
605
26
230 2
186 5-6
250 1
152 9-12
 
 
 
 
 
 
818 1405
3 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
950
2
186 5-6
136 13-16
170 7-8
250 1
 
 
 
 
 
 
742 912
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
850
8
186 5-6
186 5-6
112 17-24
170 7-8
 
 
 
 
 
 
654 1157
5 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
700
16
112 17-24
152 9-12
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
602 1129
6 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
690
17
 
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
 
 
527 527
7 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
533
25
 
170 7-8
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
526 898
8 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
590
28
112 17-24
112 17-24
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
 
488 944
9 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
303
63
170 7-8
86 29
136 13-16
92 26
 
 
 
 
 
 
484 484
10 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
840
9
 
136 13-16
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
 
 
458 458
11 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
1010
1
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
455 910
12 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
820
10
112 17-24
 
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
 
 
453 887
13 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
580
30
93 25-26
112 17-24
87 25-32
152 9-12
 
 
 
 
 
 
444 444
14 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
555
32
112 17-24
112 17-24
112 17-24
85 29-30
 
 
 
 
 
 
421 421
15 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
432
44
85 29-30
112 17-24
87 25-32
136 13-16
 
 
 
 
 
 
420 420
16 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
945
3
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 410
17 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
920
5
205 3-4
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
410 640
18 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Siedlce
MAZ (171)
680
18
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
408 656
19 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
630
22
152 9-12
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
376 376
20 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
535
34
152 9-12
112 17-24
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
376 512
21 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
417
49
65 43-50
78 33-34
87 25-32
136 13-16
 
 
 
 
 
 
366 581
22 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
184
86
136 13-16
 
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
364 364
23 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)

85 29-30
76 35-36
87 25-32
112 17-24
 
 
 
 
 
 
360 360
24 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
452
41
 
152 9-12
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
 
 
355 355
25 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
532
35
 
91 25-28
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
339 339
26 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
720
14
 
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
338 338
27 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
548
33
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
336 336
28 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
418
48
112 17-24
73 37-40
55 49-64
81 31-32
 
 
 
 
 
 
321 409
29 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)

71 39-42
63 45-52
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
306 306
30 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
341
57
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
282 282
31 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)

112 17-24
 
55 49-64
112 17-24
 
 
 
 
 
 
279 443
32 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
246
72
75 35-38
55 53-60
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
 
 
264 264
33 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
210
82
78 33-34
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
257 257
34 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)

 
112 17-24
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
256 343
35 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
477
40
75 35-38
81 31-32
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
232 457
36 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM (207)
770
13
 
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
230 512
37 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
435
43
 
136 13-16
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
225 225
38 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
172
89
65 43-50
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
223 223
39 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)

 
78 33-34
67 41-48
73 37-40
 
 
 
 
 
 
218 218
40 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (392)
414
50
 
 
136 13-16
81 31-32
 
 
 
 
 
 
217 317
41 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
53
113
71 39-42
 
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
215 215
42 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)

65 43-50
69 41-44
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
207 207
43 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
895
6
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 777
44 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)

71 39-42
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
202 202
45 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (382)
379
53
 
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
 
 
 
201 201
46 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)

 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
 
 
191 266
  1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)

 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
 
 
191 335
48 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
390
52
136 13-16
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
191 280
49 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
145
90
112 17-24
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
185 297
50 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (181)
87
107
 
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
179 179
51 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
172
88
 
112 17-24
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
179 370
52 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
332
58
93 25-26
nkl.
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
170 170
53 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
308
60
 
81 31-32
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
154 351
54 539 ŚWIRK Robert
1969
Zaborze
MŁP (396)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
55 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
518
37
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 304
56 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
720
15
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 610
57 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
531
36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
58 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
213
79
 
63 45-52
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
150 227
59 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
607
24
90 27
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
145 230
60 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
500
38
 
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
140 140
61 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
88
106
 
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
139 139
62 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
420
47
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 424
63 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (209)
208
84
 
 
55 49-64
77 33-36
 
 
 
 
 
 
132 205
64 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
53
114
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
65 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)

 
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
128 128
66 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (397)

 
 
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
 
 
122 122
67 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (323)

 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 360
68 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
850
7
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 264
69 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (399)
575
31
 
 
 
94 25
 
 
 
 
 
 
94 94
70 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
47
102
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
71 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
53
114
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
72 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
217
78
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
73 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (144)
426
45
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
87 447
74 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (387)
413
51
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
87 291
75 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
593
27
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
76 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
265
68
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
77 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(395)
260
71
 
 
78 33
 
 
 
 
 
 
 
78 605
78 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
480
39
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 222
79 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
299
65
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 320
80 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (169)
369
54
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 140
81 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (409)

 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 73
82 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (364)
361
56
 
nkl.
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 166
83 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (251)
790
12
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 225
84 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
86
94
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
85 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)

 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
86 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
105
96
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 189
87 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
53
114
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
88 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
363
55
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 232
89 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)

65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 158
90 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
219
66
 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
91 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)

 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
92 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS (373)

 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 55
93 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
1055
2
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
870 1502
2 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
675
19
205 3-4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
782 1324
3 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
820
7
186 5-6
170 7-8
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
747 1272
4 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
990
3
186 5-6
186 5-6
140 13-14
186 5-6
 
 
 
 
 
 
698 1142
5 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
650
21
124 17-18
250 1
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
694 1246
6 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
740
12
170 7-8
205 3-4
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
545 677
7 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
855
6
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
534 534
8 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
725
14
156 9-10
152 9-12
92 23-30
132 15-16
 
 
 
 
 
 
532 958
9 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
583
25
146 12
134 15
92 23-30
140 13-14
 
 
 
 
 
 
512 946
10 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (280)
790
9
 
 
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
500 705
11 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
750
11
 
116 19-20
152 9-12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
438 438
12 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
188
85
 
152 9-12
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
428 428
13 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
740
13
132 15-16
 
130 16
150 11
 
 
 
 
 
 
412 874
14 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
690
18
 
152 9-12
112 19-22
140 13-14
 
 
 
 
 
 
404 404
15 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
698
16
 
130 16
230 2
 
 
 
 
 
 
 
360 360
16 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
416
37
 
97 23-26
112 19-22
112 19-22
 
 
 
 
 
 
321 688
17 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
86
109
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
310 446
18 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
328
42
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
294 294
19 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
591
24
 
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
292 292
20 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
239
73
 
124 17-18
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
280 388
21 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)

 
116 19-20
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
272 272
22 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
130
52
156 9-10
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
268 268
23 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
635
22
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 500
24 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
452
34
140 13-14
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
248 552
25 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
437
36
132 15-16
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
240 564
26 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (367)
1060
1
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
205 455
27 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
890
5
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 410
28 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (262)
133
50
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
170 340
29 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (270)
775
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
30 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)

150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
31 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (77)
503
31
 
 
 
146 12
 
 
 
 
 
 
146 432
32 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
475
32
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
33 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
700
15
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
34 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (161)

 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
132 132
35 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP (415)
97
56
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
124 224
36 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (189)
658
20
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
124 240
37 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (337)

 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
124 276
38 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
534
27
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 260
39 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (390)

 
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
112 328
40 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)

 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
41 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (384)

 
 
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
92 92

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
870
6
230 2
250 1
205 3-4
170 7-8
 
 
 
 
 
 
855 997
2 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
1005
1
205 3-4
186 5-6
186 5-6
230 2
 
 
 
 
 
 
807 1182
3 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
945
4
250 1
 
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
705 1297
4 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
890
5
 
205 3-4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
621 621
5 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
1000
2
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
580 1265
6 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
865
7
170 7-8
140 13-14
 
250 1
 
 
 
 
 
 
560 1192
7 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
702
14
205 3-4
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
531 531
8 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
995
3
140 13-14
230 2
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
522 932
9 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
430
33
116 19-20
152 9-12
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
 
 
504 504
10 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
463
30
124 17-18
116 19-20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
 
 
484 484
11 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
350
36
 
152 9-12
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
472 472
12 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
630
18
 
124 17-18
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
462 756
13 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
230
38
 
170 7-8
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
462 462
14 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
820
10
152 9-12
124 17-18
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
446 1004
15 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Szczebrzeszyn
LLS (173)
835
9
152 9-12
 
152 9-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
444 614
16 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
382
34
108 21-22
140 13-14
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
 
 
437 701
17 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
660
17
152 9-12
 
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
 
 
396 396
18 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
561
22
116 19-20
152 9-12
 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
384 678
19 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
467
29
130 16
 
112 19-22
130 16
 
 
 
 
 
 
372 372
20 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
845
8
186 5-6
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
356 728
21 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
112
43
 
108 21-22
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
354 354
22 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
120
41
124 17-18
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
345 345
23 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)

97 23-26
116 19-20
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
325 457
24 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
775
12
140 13-14
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
310 620
25 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)

108 21-22
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
297 297
26 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
660
16
134 15
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
286 588
27 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (376)
520
26
 
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
276 276
28 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
797
11
 
134 15
 
134 15
 
 
 
 
 
 
268 420
29 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (352)

 
 
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
221 221
30 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (380)

 
 
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
 
 
220 220
31 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (406)
675
15
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 669
32 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (141)
310
37
 
 
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
 
 
189 189
33 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
542
24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 186
34 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS (182)

 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
35 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (389)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 276
36 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
586
19
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
37 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (381)
110
54
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
140 264
38 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)

 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
39 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (400)
452
33
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
108 232
40 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
500
27
 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
41 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (124)
562
21
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (86)
1030
2
156 9-10
250 1
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
861 1611
2 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (294)
815
10
205 3-4
186 5-6
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
731 1122
3 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (250)
810
11
230 2
170 7-8
156 9-10
156 9-10
 
 
 
 
 
 
712 1269
4 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(104)
720
14
205 3-4
156 9-10
150 11
150 11
 
 
 
 
 
 
661 1266
5 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (119)
855
7
 
205 3-4
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
660 660
6 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (314)
1040
1
 
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
640 640
7 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (360)
865
5
 
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
577 577
8 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (159)

 
186 5-6
140 13-14
230 2
 
 
 
 
 
 
556 556
9 147 KONIUCH Jan
1948
Rzeszów
PKR (17)
436
25
148 11-12
132 15-16
140 13-14
132 15-16
 
 
 
 
 
 
552 552
10 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (285)
710
15
156 9-10
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
496 1092
11 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (287)
840
8
250 1
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
480 685
12 127 HOJNACKI Jerzy
1949
Bielsko-Biała
ŚLS (118)
565
22
 
146 12
146 12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
462 462
13 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (114)
350
27
 
150 11
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
418 418
14 149 PASZEK Władysław
1946
Ustroń
ŚLS (143)
290
28
 
124 17-18
156 9-10
132 15-16
 
 
 
 
 
 
412 412
15 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (117)
663
18
 
132 15-16
128 15-18
140 13-14
 
 
 
 
 
 
400 400
16 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (312)
855
6
 
 
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
372 372
17 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (10)
560
23
174 7
 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
330 330
18 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (353)

 
 
128 15-18
124 17-18
 
 
 
 
 
 
252 252
19 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (277)
1015
3
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 546
20 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (254)
840
9
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 334
21 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (226)
605
20
166 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
166 484
22 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (317)
725
13
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156 668
23 1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (412)

 
 
 
146 12
 
 
 
 
 
 
146 146
24 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (37)
253
29
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
25 1155 GILOWSKI Henryk
1947
Gorzów Śląski
OPO (368)
120
37
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
26 1376 KOZŁOWSKI Andrzej
1947
Suchodół
MAZ (385)

 
 
128 15-18
 
 
 
 
 
 
 
128 422
27 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (404)

 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
124 124
28 1198 TELUK Tadeusz
1946
Milówka
ŚLS (81)

 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (72)
1055
1
250 1
230 2
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
980 1640
2 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (146)
890
5
186 5-6
205 3-4
186 5-6
230 2
 
 
 
 
 
 
807 1384
3 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (115)
920
4
205 3-4
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
801 801
4 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (11)
1020
2
230 2
158 9
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
798 1483
5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (180)
840
7
205 3-4
186 5-6
170 7-8
148 11-12
 
 
 
 
 
 
709 1251
6 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (94)
950
3
174 7
186 5-6
158 9
170 7-8
 
 
 
 
 
 
688 1310
7 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (313)

 
250 1
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
666 666
8 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (231)
725
12
156 9-10
170 7-8
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
632 632
9 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (19)
648
17
166 8
148 11-12
136 13-16
148 11-12
 
 
 
 
 
 
598 598
10 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (260)
790
11
 
170 7-8
148 11-12
154 10
 
 
 
 
 
 
472 472
11 1153 DRZEWIECKI Roman
1944
Strzelce Opolskie
OPO (327)
133
36
 
154 10
148 11-12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
442 442
12 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (142)
325
20
 
 
186 5-6
158 9
 
 
 
 
 
 
344 344
13 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (13)
855
6
 
148 11-12
154 10
 
 
 
 
 
 
 
302 302
14 166 POMOHACZI Franciszek
1943
Wrocław
DŚL (12)
670
14
 
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
276 276
15 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (411)
910
4
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 870
16 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (14)
303
21
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 391
17 1211 KARCZMARCZYK Mirosław
1940
Gdynia
POM (30)
795
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 498
18 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (276)
825
8
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 470
19 165 DĄBROWSKI Edward
1940
Warszawa
MAZ (398)
655
16
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
140 296
20 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (391)

 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 454
21 1239 NOWAK Jan
1940
Radomierz
WLP (370)
683
13
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Świerklaniec
ŚLS (49)
1010
3
230 2
230 2
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
915 1620
2 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (137)
1030
2
205 3-4
250 1
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
846 846
3 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (95)
1005
4
205 3-4
205 3-4
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
845 1505
4 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (225)
850
7
186 5-6
186 5-6
148 11-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
706 1296
5 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (58)
1040
1
250 1
 
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
705 705
6 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
845
8
170 7-8
186 5-6
136 13-16
186 5-6
 
 
 
 
 
 
678 1182
7 168 RETERSKI Michał
1938
Ustroń
ŚLS (24)
845
9
158 9
170 7-8
158 9
174 7
 
 
 
 
 
 
660 1190
8 170 SZNAJDERSKI Adam
1936
Wrocław
DŚL (51)
780
10
170 7-8
170 7-8
148 11-12
156 9-10
 
 
 
 
 
 
644 986
9 1343 SUTKOWSKI Zygmunt
1936
Wrocław
DŚL (145)

148 11-12
148 11-12
136 13-16
156 9-10
 
 
 
 
 
 
588 588
10 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (286)
730
13
154 10
148 11-12
136 13-16
148 11-12
 
 
 
 
 
 
586 1110
11 176 BATOR Emil
1937
Rzeszów
PKR (18)
590
14
186 5-6
158 9
154 10
 
 
 
 
 
 
 
498 498
12 1221 FALKOWSKI Grzegorz
1938
Płock
MAZ (15)

148 11-12
140 13-14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
424 728
13 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (164)

 
 
170 7-8
166 8
 
 
 
 
 
 
336 492
14 1208 WYRZYKOWSKI Marian
1939
Świnoujście
ZPM (304)
585
15
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
230 230
15 1265 NOWAK Edward
1936
Gdańsk
POM (333)
975
5
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 665
16 1222 GOSPODARCZYK Wiesław
1939
Warszawa
MAZ (386)

 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 596
17 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (31)
850
6
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 336
18 1254 SZCZUPAK Stanisław
1935
Świerklaniec
ŚLS (359)

 
154 10
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154