Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Współzawodnictwo SSM (klas. klubowa)

klasyfikacja klubowa
bez podziału punktów
wersja testowa
# Klub Województwo Punkty
1 ZKS Zielona Góra lubuskie 175.76
2 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 173.00
3 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 142.50
4 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 130.50
5 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 129.00
6 MRKS Gdańsk pomorskie 119.17
7 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 117.50
8 KSTS Krosno podkarpackie 114.66
9 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 88.50
10 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 86.00
11 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 84.25
12 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 79.50
13 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 76.00
14 GLKS Nadarzyn mazowieckie 70.01
15 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 66.50
16 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 60.50
17 UKS ATS Białystok podlaskie 58.50
18 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 58.00
19 SKTS Sochaczew mazowieckie 54.00
20 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 49.67
21 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 49.50
22 LKTS Luboń wielkopolskie 48.25
23 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 43.00
24 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 39.00
25 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 36.34
26 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 36.00
27 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 34.00
28 BOSIR ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 33.50
29 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 33.16
30 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 33.00
31 KTSK GOSRIT Luzino pomorskie 32.50
32 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 32.49
33 KS Dąbcze wielkopolskie 31.50
34 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 30.17
35 TTS POLONIA Bytom śląskie 29.00
36 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 26.49
37 UKS Olesno małopolskie 26.00
38 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 25.49
39 KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 24.00
40 KTS Gliwice śląskie 23.51
41 KU AZS PWSIP Łomża podlaskie 23.50
42 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 23.00
  LKS ODRA Głoska dolnośląskie 23.00
44 KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 22.50
45 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 21.33
46 KS VIRET CMC Zawiercie śląskie 21.00
47 STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 20.00
48 ATS Lublin lubelskie 19.99
49 UKS TKKF MOSIR Dukla podkarpackie 19.50
50 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 19.00
  KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 19.00
  LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 19.00
53 BISTS Bielsko-Biała śląskie 18.00
  LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 18.00
55 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik śląskie 17.50
56 niestowarzyszony woj. śląskie śląskie 17.00
57 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 16.50
58 KU AZS UJD Częstochowa śląskie 16.00
  LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 16.00
  UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 16.00
61 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 15.50
62 SKS 40 Warszawa mazowieckie 15.00
63 KS POLONIA Kielce świętokrzyskie 14.00
  TS ZAGŁĘBIE Lubin dolnośląskie 14.00
65 KS HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 13.50
66 LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 12.67
67 KS AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 12.00
  RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 12.00
69 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 11.50
70 GLKS ORLĘTA Czacz wielkopolskie 11.00
  IKTS BROŃ Radom mazowieckie 11.00
  UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 11.00
73 KS CKFIS Bełżyce lubelskie 10.50
74 MTS Kwidzyn pomorskie 10.00
75 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 9.50
  UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne podkarpackie 9.50
77 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 9.00
  UKS LIS Sierakowice pomorskie 9.00
79 KS Mysław śląskie 8.50
  LZS Żywocice opolskie 8.50
  MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 8.50
82 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 8.34
83 KU AZS UZ Zielona Góra lubuskie 8.00
84 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 7.50
  MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 7.50
86 KLUB TENISA STOŁOWEGO Sandomierz świętokrzyskie 7.00
  MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 7.00
  MUKS Gąbin mazowieckie 7.00
  niestowarzyszony woj. opolskie opolskie 7.00
  ULKS Moszczenica łódzkie 7.00
91 KS ENERGETYK Łódź łódzkie 6.99
  UKS ŻAK Gierałtowiec dolnośląskie 6.99
  VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 6.99
94 GKTS Gdańsk pomorskie 6.00
  PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 6.00
  TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 6.00
  UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 6.00
  UKS GOKIS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 6.00
  UKS GRYF Gdów małopolskie 6.00
  UKS SMECZ Konin wielkopolskie 6.00
101 IKS START Zduńska Wola łódzkie 5.00
  LZS SKS Raszówka dolnośląskie 5.00
  UKS TEAM TENIS 2005 Białogard zachodniopomorskie 5.00
104 KS ALMAR Głębokie wielkopolskie 4.50
  MSZS Świdwin zachodniopomorskie 4.50
  STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 4.50
107 KTS Krościenko Wyżne podkarpackie 4.00
  LKTS ZENIT Międzybórz dolnośląskie 4.00
  MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 4.00
  SL SALOS Dzierżoniów dolnośląskie 4.00
  TKS PRO-FAMILIA Wojaszówka podkarpackie 4.00
  UKS ORLIK Gdynia pomorskie 4.00
  UKS SŁOWIAN Mrowino wielkopolskie 4.00
114 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 3.50
  SZTLA Szczecinek zachodniopomorskie 3.50
  UKS CHROBRY Gizałki wielkopolskie 3.50
  UKS LUPUS KABATY Warszawa mazowieckie 3.50
118 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 3.00
  Klub AZS PWSZ Nysa opolskie 3.00
  KS SPIN Częstochowa śląskie 3.00
  LKS OMEGA Kleszczów łódzkie 3.00
  LKS Piotrowice małopolskie 3.00
  LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 3.00
  LUKS KUSY Laskowice kujawsko-pomorskie 3.00
  MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 3.00
  niestowarzyszony woj. podkarpackie podkarpackie 3.00
  SKF MKTS Opalenica wielkopolskie 3.00
  STS ZGODA Janik świętokrzyskie 3.00
  UKS ALFA Gostynin mazowieckie 3.00
  UKS Białobrzegi podlaskie 3.00
  UKS Gołdap Zdrój warmińsko-mazurskie 3.00
  UKS ORLĘTA Bilcza świętokrzyskie 3.00
  UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 3.00
134 GUKS Gorzkowice łódzkie 2.00
  KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 2.00
  MKS Wołczyn opolskie 2.00
  MLKS CZARNI Olecko warmińsko-mazurskie 2.00
  UKS Dalachów opolskie 2.00
  UMLKS RADOMSKO Radomsko łódzkie 2.00
140 LUKS KŁOS Wola Skromowska lubelskie 1.00
  LUKS PEŁCZ Górki Noteckie lubuskie 1.00
  UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie 1.00