Strona główna 1. Grand Prix Polski Juniorów - zgłoszenia
1. Grand Prix Polski Juniorów – zgłoszenia
Gorzów Wielkopolski, 11-13 października 2019
Kategorie turnieju
Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (1.) | SZYMCZYK Natalia | 2003 | 853 | 36373 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 551 | |
2. (2.) | GILEWSKA Dominika | 2002 | 10856 | 35868 | KS Nadarzyn | MAZ | 522 | |
3. (3.) | TOMECKA Julia | 2002 | 854 | 29896 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 517 | |
4. (4.) | JARKOWSKA Aleksandra | 2003 | 2601 | 39201 | KU AZS ANS Łomża | PDL | 499 | |
5. (5.) | WRÓBEL Wiktoria | 2006 | 413 | 35280 | MRKS Gdańsk | POM | 475 | |
6. (6.) | GAWORSKA Zuzanna | 2003 | 495 | 36872 | KS AZS Wrocław | DŚL | 466 | |
7. (7.) | FRANASZCZUK Klaudia | 2002 | 855 | 33137 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 424 | |
8. (8.) | KWIATKOWSKA Elżbieta | 2003 | 1968 | 32344 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | 412 | |
9. (9.) | RAZAKOWSKA Estera | 2002 | 856 | 39103 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 411 | |
10. (10.) | SZTWIERTNIA Ilona | 2004 | 6558 | 38419 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 411 | |
11. (11.) | LIS Martyna | 2002 | 5006 | 33288 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 401 | |
12. (12.) | SUŁEK Zuzanna | 2003 | 4172 | 38019 | LKTS Luboń | WLP | 399 | |
13. (13.) | WIĘCKOWSKA Julia | 2002 | 11239 | 35147 | niestowarz. MAZ | MAZ | 396 | |
14. (14.) | GRYKO Kamila | 2002 | 7182 | 35799 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 391 | |
15. (15.) | TROCHIMIUK Katarzyna | 2002 | 5014 | 38866 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 386 | |
16. (16.) | CHRABĄSZCZ Milena | 2002 | 1965 | 31247 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | 324 | |
17. (17.) | KUBIAK Anna | 2004 | 1455 | 36958 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 323 | |
18. (18.) | STACHNIAK Martyna | 2003 | 1208 | 34879 | Politechnika Rzeszów | PKR | 310 | |
19. (19.) | WRZOSEK Wiktoria | 2004 | 3869 | 34104 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | 306 | |
20. (20.) | KOWALCZYK Zuzanna | 2003 | 4023 | 35865 | KS Gorce Nowy Targ | MŁP | 305 | |
21. (21.) | GUZIK Aleksandra | 2006 | 1600 | 43209 | UKS Gryf Gdów | MŁP | 302 | |
22. (22.) | PIŁAT Agnieszka | 2004 | 235 | 39584 | LUKS Chełmno | KPM | 302 | |
23. (23.) | ZAJĄC Anna | 2002 | 6560 | 41129 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 295 | |
24. (24.) | GIRULSKA Julia | 2002 | 496 | 38778 | KS AZS Wrocław | DŚL | 290 | |
25. (25.) | OSUCH Aleksandra | 2002 | 2312 | 35631 | AUKS Trefl Zamość | LLS | 285 | |
26. (26.) | SOKOŁOWSKA Gabriela | 2002 | 723 | 38813 | ZKS Zielona Góra | LBU | 285 | |
27. (27.) | RAKOWSKA Karolina | 2002 | 859 | 35457 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 280 | |
28. (28.) | ŁĄCKA Julia | 2003 | 7188 | 39331 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 275 | |
29. (29.) | KLUSZEWSKA Milena | 2002 | 858 | 35679 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 270 | |
30. (30.) | FURMAN Julia | 2005 | 497 | 41985 | KS AZS Wrocław | DŚL | 267 | |
31. (31.) | KRAKOWIAK Ewa | 2005 | 160 | 36512 | GKTS Gdańsk | POM | 266 | |
32. (32.) | WIĄCEK Amelia | 2003 | 10857 | 34852 | KS Nadarzyn | MAZ | 264 |
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (157.) | GAWORSKA Natalia | 2007 | 673 | 41986 | KS AZS Wrocław | DŚL | 142 | ||
2. (35.) | HOŁDA Karolina | 2007 | 2021 | 45377 | MKS Emdek Bydgoszcz | KPM | 630 | ||
3. (39.) | LIPSKA Anna | 2002 | 5862 | 41926 | MKS Lewart Lubartów | LLS | 248 | ||
4. (42.) | LIBELT Julia | 2002 | 1742 | 32568 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 236 | ||
5. (295.) | PARKOŁA Oliwia | 2008 | 78 | 45422 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 55 | org. | |
6. (123.) | FRONTCZAK Magda | 2004 | 2428 | 41029 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | 163 | ||
7. (205.) | WĄTOR Oliwia | 2006 | 6559 | 43233 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 113 | ||
8. (41.) | CZUBAKOWSKA Julia | 2004 | 10835 | 40516 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 241 | ||
9. (79.) | PAWELEC Sylwia | 2003 | 2387 | 37672 | LZS Victoria Chróścice | OPO | 192 | ||
10. (108.) | HAJDUK Martyna | 2004 | 1197 | 35297 | Politechnika Rzeszów | PKR | 170 | ||
11. (33.) | GÓRSKA Michalina | 2003 | 7180 | 38302 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 261 | ||
12. (47.) | LICBARSKA Adrianna | 2004 | 398 | 43081 | MRKS Gdańsk | POM | 231 | ||
13. (37.) | KAŁUŻNY Laura | 2004 | 1450 | 38970 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 251 | ||
ŚWI | |||||||||
14. (34.) | KAWIAK Marta | 2003 | 3063 | 37358 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 259 | woj. | |
15. (36.) | NOWAK Aleksandra | 2003 | 2062 | 37993 | MKSTS Warta Oborniki | WLP | 256 | ||
16. (75.) | TOŁSTYKO Kinga | 2006 | 8534 | 45913 | UKS Zalew Stepnica | ZPM | 194 |
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (69.) | BRZYSKA Anna | 2005 | 6469 | 40106 | PKS Kolping Jarosław | PKR | 690 | |
2. (82.) | WIELGOS Zuzanna | 2005 | 1213 | 38307 | Politechnika Rzeszów | PKR | 670 | |
3. (38.) | BRODA Klaudia | 2003 | 1190 | 44687 | Politechnika Rzeszów | PKR | 250 | |
4. (46.) | KRYSIŃSKA Paula | 2005 | 4574 | 44601 | Śnieżnik Stronie Śląskie | DŚL | 233 | |
5. (48.) | MAZUR Klaudia | 2003 | 338 | 42180 | AZS UJD Częstochowa | ŚLS | 230 | |
6. (51.) | PRĘDA Paulina | 2004 | 1952 | 43157 | KS AZS AWFiS Gdańsk | POM | 222 | |
7. (54.) | PIECHOTA Natalia | 2003 | 4168 | 41919 | LKTS Luboń | WLP | 214 | |
8. (56.) | SKUBA Emilia | 2005 | 6556 | 42326 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 212 | |
9. (57.) | CYRWUS Anna | 2005 | 4014 | 40705 | KS Gorce Nowy Targ | MŁP | 211 | |
10. (58.) | CZAJA Zuzanna | 2005 | 396 | 41119 | MRKS Gdańsk | POM | 210 | |
11. (60.) | GĄSIOR Natalia | 2004 | 6545 | 33134 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 209 | |
12. (61.) | CHMIELEWSKA Magdalena | 2002 | 2430 | 42214 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | 208 | |
13. (63.) | MAŁYSIAK Kamila | 2004 | 4025 | 38392 | KS Gorce Nowy Targ | MŁP | 207 | |
14. (65.) | BRZESKA Helena | 2003 | 4447 | 40567 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 203 | |
15. (66.) | JARECKA Marcelina | 2002 | 7888 | 33519 | Victoria Jelcz-Laskowice | DŚL | 203 | |
16. (67.) | KOCOŃ Roksana | 2004 | 234 | 34191 | LUKS Chełmno | KPM | 203 | |
17. (70.) | LEMAŃSKA Klara | 2006 | 4670 | 39380 | Krajna Sępólno Kraj. | KPM | 200 | |
18. (73.) | FIRSZT Alicja | 2004 | 5368 | 40518 | MLUKS Nadwiślanin Płock | MAZ | 196 | |
19. (81.) | DURALAK Daria | 2004 | 4108 | 42432 | IKTS Broń Radom | MAZ | 189 | |
20. (83.) | PRZYBYTKOWSKA Wiktoria | 2007 | 237 | 44204 | LUKS Chełmno | KPM | 188 | |
21. (87.) | WÓJCIK Julia | 2004 | 5865 | 40202 | MKS Lewart Lubartów | LLS | 185 | |
22. (88.) | TOMCZAK Weronika | 2004 | 1461 | 36961 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 185 | |
23. (91.) | PAWELEC Zuzanna | 2006 | 7223 | 42929 | KS Sygnał Lublin | LLS | 183 | |
24. (92.) | PAWŁOWSKA Maja | 2004 | 10836 | 41848 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 182 | |
25. (97.) | LEWANDOWSKA Zuzanna | 2004 | 6154 | 37802 | KS Stella Gniezno | WLP | 178 | |
26. (98.) | MADEJ Zuzanna | 2004 | 1897 | 45708 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 178 | |
27. (102.) | PODYMA Karolina | 2005 | 4575 | 43129 | Śnieżnik Stronie Śląskie | DŚL | 175 | |
28. (103.) | PUZIO Wiktoria | 2002 | 2314 | 39188 | AUKS Trefl Zamość | LLS | 174 | |
29. (104.) | TRACZYK-KĘPA Beata | 2004 | 403 | 44868 | MRKS Gdańsk | POM | 173 | |
30. (112.) | PRZYBYŁ Liliana | 2006 | 1971 | 43311 | MKS Rokita Brzeg Dolny | DŚL | 168 | |
31. (114.) | RAKOWSKA Magdalena | 2005 | 860 | 39226 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 168 | |
32. (115.) | ZDROJEWSKA Emilia | 2002 | 6354 | 34640 | UKS Skoczek Sopot | POM | 167 | |
33. (118.) | KILISZEK Kamila | 2005 | 6547 | 40075 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 165 | |
34. (128.) | CIEŚLIK Faustyna | 2005 | 6543 | 40806 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 159 | |
35. (131.) | FRELICH Wiktoria | 2003 | 4163 | 43671 | LKTS Luboń | WLP | 157 | |
36. (137.) | KOSTYK Klaudia | 2003 | 3003 | 47566 | CKS Helios Czempiń | WLP | 153 | |
37. (141.) | JUSIAK Katarzyna | 2003 | 5853 | 38301 | MKS Lewart Lubartów | LLS | 149 | |
38. (144.) | ŁAWNICZAK Agata | 2005 | 2060 | 42156 | MKSTS Warta Oborniki | WLP | 149 | |
39. (152.) | JARECKA Malwina | 2006 | 498 | 38777 | KS AZS Wrocław | DŚL | 144 | |
40. (163.) | GAJEWSKA Natalia | 2003 | 6544 | 38984 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 138 | |
41. (170.) | TKOCZ Julia | 2005 | 1211 | 38760 | Politechnika Rzeszów | PKR | 133 | |
42. (174.) | MENSFELD Natalia | 2004 | 7143 | 43981 | UKS Płomień Limanowa | MŁP | 130 | |
43. (176.) | HOLAK Marta | 2004 | 2431 | 37165 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | 129 | |
44. (178.) | KLOCZKOWSKA Nadia | 2003 | 1451 | 44475 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 128 | |
45. (179.) | DRĄG Marta | 2005 | 236 | 39581 | LUKS Chełmno | KPM | 128 | |
46. (184.) | BŹDZIUCH Weronika | 2004 | 2310 | 41831 | AUKS Trefl Zamość | LLS | 125 | |
47. (187.) | KURZELA Natalia | 2004 | 472 | 41468 | GLKS Orlęta Krosnowice | DŚL | 124 | |
48. (192.) | BRUZDA Julia | 2005 | 6542 | 44860 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 122 | |
49. (197.) | KORCZAK Natasza | 2006 | 4021 | 43978 | KS Gorce Nowy Targ | MŁP | 118 | |
50. (200.) | GŁADYSZ Julia | 2005 | 4164 | 41918 | LKTS Luboń | WLP | 117 | |
51. (209.) | MALARCZYK Martyna | 2004 | 1604 | 46678 | UKS Gryf Gdów | MŁP | 110 | |
52. (214.) | GULBA Maria | 2003 | 863 | 43203 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 104 | |
53. (216.) | WNUK Natalia | 2006 | 478 | 42925 | GLKS Orlęta Krosnowice | DŚL | 102 | |
54. (241.) | SYRDA Zuzanna | 2006 | 6557 | 44288 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 86 | |
55. (246.) | SZCZEPANIK Weronika | 2004 | 1209 | 41954 | Politechnika Rzeszów | PKR | 85 | |
56. (271.) | KOPACKA Anna | 2006 | 6550 | 44915 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 64 | |
57. (300.) | KORYZNA Klaudia | 2004 | 3743 | 42749 | Bocian Słońsk-Kołczyn | LBU | 51 | |
58. (309.) | CHWOJKO Jagoda | 2004 | 6468 | 39391 | PKS Kolping Jarosław | PKR | 47 | |
59. ( - .) | SKORUPSKA Weronika | 2006 | 3747 | 46546 | Bocian Słońsk-Kołczyn | LBU | 0 | |
60. ( - .) | DZIAKOWSKA Emilia | 2005 | 2056 | 45963 | MKSTS Warta Oborniki | WLP | 0 | |
61. ( - .) | TEODORCZUK Kinga | 2005 | 10837 | 42797 | MUKS Start Nadarzyn | MAZ | 0 |
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (15.) | REDZIMSKI Miłosz | 2006 | 765 | 42104 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 740 | |
2. (28.) | ZALEWSKI Mateusz | 2005 | 725 | 40234 | ZKS Zielona Góra | LBU | 700 | |
3. (3.) | KOLASA Szymon | 2003 | 1200 | 38394 | Politechnika Rzeszów | PKR | 675 | |
4. (4.) | MAŁACHOWSKI Michał | 2002 | 274 | 34137 | Energa KTS Toruń | KPM | 600 | |
5. (6.) | JANKOWSKI Jakub | 2002 | 717 | 33968 | ZKS Zielona Góra | LBU | 556 | |
6. (7.) | SUŁKOWSKI Bartosz | 2002 | 7144 | 29061 | UKS Płomień Limanowa | MŁP | 488 | |
7. (8.) | KWAPIŚ Kuba | 2003 | 65 | 31519 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 459 | |
8. (9.) | CHŁODNICKI Piotr | 2002 | 716 | 36314 | ZKS Zielona Góra | LBU | 452 | |
9. (10.) | DZIUBA Patryk | 2003 | 1191 | 37169 | Politechnika Rzeszów | PKR | 435 | |
10. (11.) | LEWANDOWSKI Patryk | 2003 | 1891 | 44643 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 419 | |
11. (12.) | SOKOŁOWSKI Łukasz | 2002 | 3067 | 34280 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 416 | |
12. (14.) | STECYSZYN Jakub | 2003 | 881 | 34803 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 392 | |
13. (16.) | KOSMAL Dawid | 2004 | 7142 | 32729 | UKS Płomień Limanowa | MŁP | 383 | |
14. (17.) | CHMIELOWSKI Jakub | 2003 | 4857 | 40406 | Krzemień Ustrzyki Dolne | PKR | 368 | |
15. (18.) | PYŚK Patryk | 2003 | 764 | 36050 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 358 | |
16. (19.) | KRZYWNIAK Jakub | 2002 | 720 | 37359 | ZKS Zielona Góra | LBU | 349 | |
17. (20.) | CHRZEŚCIAN Radosław | 2002 | 2311 | 38501 | AUKS Trefl Zamość | LLS | 337 | |
18. (21.) | BIELECKI Patryk | 2004 | 1915 | 40979 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 321 | |
19. (22.) | KOPECKI Andrzej | 2002 | 718 | 35343 | ZKS Zielona Góra | LBU | 314 | |
20. (23.) | KORCZAK Damian | 2003 | 1203 | 38245 | Politechnika Rzeszów | PKR | 299 | |
21. (24.) | MATKOWSKI Jakub | 2003 | 443 | 38775 | ULKS Ciechów | DŚL | 295 | |
22. (25.) | LILIEN Aleksander | 2002 | 3839 | 36955 | KTS Gliwice | ŚLS | 289 | |
23. (26.) | KOWALCZYK Bartosz | 2002 | 5857 | 33481 | MKS Lewart Lubartów | LLS | 275 | |
24. (27.) | SAWCZAK Miłosz | 2005 | 6555 | 36165 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 265 | |
25. (29.) | GWIZDON Oliwer | 2003 | 29 | 31892 | KS Mysław Mysłowice | ŚLS | 261 | |
26. (30.) | MICHALSKI Piotr | 2003 | 7189 | 36881 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 260 | |
27. (31.) | BŁASZCZYK Marcel | 2007 | 3860 | 40511 | MLUKS Dwójka Rawa Maz. | ŁDZ | 260 | |
28. (32.) | JADACH Oskar | 2002 | 3357 | 36670 | LZS SKS Raszówka | DŚL | 259 | |
29. (33.) | KRZYWNIAK Filip | 2004 | 719 | 37360 | ZKS Zielona Góra | LBU | 255 | rank. |
30. (34.) | ZOCHNIAK Jakub | 2002 | 1684 | 37932 | IKS Start Zduńska Wola | ŁDZ | 253 | rank. |
31. (35.) | SPOREK Szymon | 2004 | 1752 | 40063 | UKS MOSiR Dukla | PKR | 253 | rank. |
32. (36.) | GÓRECKI Wojciech | 2002 | 5264 | 36340 | KS Podwawelski Kraków | MŁP | 249 | rank. |
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (40.) | WNĘK Stanisław | 2004 | 675 | 36532 | KS AZS Wrocław | DŚL | 242 | ||
2. (47.) | STASZCZYK Konrad | 2004 | 3094 | 42948 | KS Gwiazda Bydgoszcz | KPM | 228 | ||
3. (62.) | PŁACHTA Norbert | 2002 | 7225 | 38504 | KS Sygnał Lublin | LLS | 209 | ||
4. (83.) | ŻELENGOWSKI Mateusz | 2005 | 2610 | 35399 | KU AZS UZ Zielona Góra | LBU | 700 | ||
5. (37.) | KUŹBIŃSKI Michał | 2003 | 63 | 37564 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 248 | org. | |
6. (57.) | SZULC Krzysztof | 2002 | 2432 | 44818 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | 212 | ||
7. (80.) | BOGACZ Wojciech | 2004 | 6541 | 40584 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 192 | woj. | |
8. (67.) | CZERNECKI Robert | 2003 | 7593 | 37817 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | 205 | ||
9. (93.) | LINEK Adam | 2004 | 843 | 41866 | LZS Żywocice | OPO | 180 | ||
10. (156.) | OLBRYCHT Michał | 2004 | 1753 | 39312 | UKS MOSiR Dukla | PKR | 142 | ||
11. (220.) | PERKOWSKI Maciej | 2006 | 7193 | 43247 | UKS Dojlidy Białystok | PDL | 114 | ||
12. (46.) | MICHNA Dawid | 2005 | 4432 | 37746 | UKS Lis Sierakowice | POM | 230 | ||
13. (142.) | SKÓRKO Bartłomiej | 2005 | 1458 | 36960 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 149 | ||
ŚWI | |||||||||
14. (43.) | RUTKOWSKI Mateusz | 2004 | 1890 | 38442 | Dekorglass Działdowo | WMZ | 240 | ||
15. (38.) | LEMIESZKA Artur | 2003 | 691 | 38049 | LZS Kuźnica Żelichowska | WLP | 248 | ||
16. (71.) | PYRA Kacper | 2002 | 445 | 43298 | Visonex Top Wierzbięcin | ZPM | 200 |
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg. | Nazwisko i imię | Rok ur. | Nr lic. | Nr zaw. | Klub | Woj. | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. (39.) | SZOŁKOWSKI Bartłomiej | 2003 | 4462 | 37384 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 242 | |
2. (41.) | GUMIŃSKI Krzysztof | 2003 | 3836 | 43410 | KTS Gliwice | ŚLS | 241 | |
3. (42.) | KNAGA Łukasz | 2003 | 6548 | 42303 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 240 | |
4. (44.) | MICHTA Paweł | 2002 | 692 | 36504 | LZS Kuźnica Żelichowska | WLP | 235 | |
5. (45.) | MATEREK Kacper | 2002 | 405 | 36513 | MRKS Gdańsk | POM | 234 | |
6. (48.) | MARUSZAK Jakub | 2002 | 3597 | 33342 | LUKS Chełmno | KPM | 225 | |
7. (50.) | LEWASZKIEWICZ Filip | 2003 | 64 | 35401 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 223 | |
8. (51.) | LIS Jakub | 2003 | 5413 | 42102 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 221 | |
9. (52.) | OLEJNIK Mikołaj | 2003 | 444 | 39270 | Visonex Top Wierzbięcin | ZPM | 217 | |
10. (54.) | KRUKAR Piotr | 2003 | 1754 | 36660 | UKS MOSiR Dukla | PKR | 215 | |
11. (55.) | SZCZEPANEK Błażej | 2003 | 846 | 40987 | LZS Żywocice | OPO | 214 | |
12. (56.) | GAWLAS Michał | 2005 | 762 | 38954 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 213 | |
13. (58.) | MARCHLEWSKI Kacper | 2003 | 2410 | 33341 | Maximus Broker Toruń | KPM | 212 | |
14. (59.) | PRZYBYŁ Michał | 2004 | 1685 | 37408 | IKS Start Zduńska Wola | ŁDZ | 212 | |
15. (63.) | NALEŻYTY Jan | 2004 | 4458 | 37382 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 209 | |
16. (70.) | WODNIAK Michał | 2005 | 849 | 41871 | LZS Żywocice | OPO | 202 | |
17. (72.) | FRONTCZAK Artur | 2002 | 2429 | 41030 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | 199 | |
18. (74.) | CIOŁKOWSKI Paweł | 2002 | 7342 | 37427 | Olimpia-Unia Grudziądz | KPM | 196 | |
19. (75.) | CZAPLA Kamil | 2002 | 875 | 35107 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 196 | |
20. (76.) | PRZYBYŁA Adrian | 2002 | 4603 | 36490 | UKS Alfa Gostynin | MAZ | 195 | |
21. (79.) | MAJCHRZAK Aleksander | 2004 | 3090 | 35586 | KS Gwiazda Bydgoszcz | KPM | 194 | |
22. (81.) | KOŁODZIEJ Krystian | 2004 | 1201 | 39675 | Politechnika Rzeszów | PKR | 190 | |
23. (82.) | WAJDA Hubert | 2003 | 448 | 40946 | Visonex Top Wierzbięcin | ZPM | 188 | |
24. (84.) | ŁĘCKI Maciej | 2004 | 397 | 37741 | MRKS Gdańsk | POM | 186 | |
25. (85.) | ALOT Maksymilian | 2004 | 394 | 37765 | MRKS Gdańsk | POM | 186 | |
26. (86.) | MUGOWSKI Arkadiusz | 2002 | 3840 | 39137 | KTS Gliwice | ŚLS | 185 | |
27. (88.) | WANDACHOWICZ Michał | 2006 | 1303 | 37267 | Chrobry Międzyzdroje | ZPM | 182 | |
28. (91.) | KLIMEK Piotr | 2004 | 5924 | 37499 | LKTS Zenit Międzybórz | DŚL | 181 | |
29. (92.) | FRANC Igor | 2005 | 3278 | 36385 | KS Gwiazda Bydgoszcz | KPM | 181 | |
30. (94.) | JANKOWSKI Igor | 2004 | 3062 | 40291 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 180 | |
31. (96.) | KUTAJ Maksymilian | 2002 | 1602 | 33821 | UKS Gryf Gdów | MŁP | 177 | |
32. (98.) | LEMAŃSKI Stanisław | 2003 | 4671 | 34869 | Krajna Sępólno Kraj. | KPM | 175 | |
33. (108.) | LASOTA Marcin | 2002 | 3473 | 28751 | TS Kuźnia Rybnik | ŚLS | 169 | |
34. (110.) | JADAM Dawid | 2007 | 6466 | 42849 | PKS Kolping Jarosław | PKR | 168 | |
35. (111.) | ŻYCHLIŃSKI Maksymilian | 2003 | 4675 | 46778 | Krajna Sępólno Kraj. | KPM | 167 | |
36. (117.) | LAMPERSKI Jakub | 2003 | 8112 | 42494 | GOKiS Kleszczewo | WLP | 165 | |
37. (123.) | RUDO Adam | 2003 | 7403 | 35661 | MRKS Gdańsk | POM | 161 | |
38. (125.) | KLIMCZEWSKI Jakub | 2002 | 3064 | 37522 | Ostródzianka Ostróda | WMZ | 160 | |
39. (127.) | ZAWADZKI Konrad | 2004 | 66 | 40730 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 158 | |
40. (130.) | ŁYSAKOWSKI Michał | 2004 | 3506 | 42962 | TTS Polonia Bytom | ŚLS | 157 | |
41. (132.) | RUŁKA Filip | 2003 | 3382 | 38796 | Meble Anders Żywiec | ŚLS | 156 | |
42. (133.) | ADAMIAK Jan | 2004 | 1851 | 37815 | KS Spójnia Warszawa | MAZ | 156 | |
43. (134.) | IDACZYK Dominik | 2002 | 874 | 37569 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 154 | |
44. (135.) | FORMELA Rafał | 2007 | 399 | 44598 | MRKS Gdańsk | POM | 153 | |
45. (137.) | PYŚK Damian | 2006 | 4169 | 39458 | LKTS Luboń | WLP | 152 | |
46. (143.) | BRUD Szymon | 2006 | 6467 | 44209 | PKS Kolping Jarosław | PKR | 149 | |
47. (145.) | OSTACHOWSKI Piotr | 2003 | 3476 | 30933 | TS Kuźnia Rybnik | ŚLS | 148 | |
48. (158.) | WIŚNIEWSKI Szymon | 2005 | 766 | 37362 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 141 | |
49. (169.) | JARZĄBKOWSKI Paweł | 2002 | 2402 | 33340 | Maximus Broker Toruń | KPM | 132 | |
50. (170.) | ZGUCZYŃSKI Jakub | 2002 | 8044 | 37892 | SMS Włodawa | LLS | 132 | |
51. (172.) | PYRA Konrad | 2008 | 446 | 45156 | Visonex Top Wierzbięcin | ZPM | 131 | |
52. (173.) | MICHALSKI Emilian | 2002 | 4166 | 49156 | LKTS Luboń | WLP | 130 | |
53. (184.) | KOPACKI Paweł | 2004 | 6551 | 40280 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 126 | |
54. (187.) | TURECKI Kacper | 2006 | 1614 | 39784 | UKS Gryf Gdów | MŁP | 125 | |
55. (192.) | MODZELEWICZ Igor | 2002 | 4600 | 36722 | UKS Alfa Gostynin | MAZ | 123 | |
56. (193.) | SZPEJNOWSKI Patryk | 2002 | 4607 | 40220 | UKS Alfa Gostynin | MAZ | 123 | |
57. (195.) | KOSTYK Kamil | 2006 | 3002 | 45705 | CKS Helios Czempiń | WLP | 123 | |
58. (200.) | PRZYBYTKOWSKI Mateusz | 2002 | 233 | 44200 | LUKS Chełmno | KPM | 121 | |
59. (201.) | ZGLIŃSKI Antoni | 2004 | 283 | 38850 | Energa KTS Toruń | KPM | 121 | |
60. (207.) | MITAS Jacek | 2005 | 5008 | 42830 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 118 | |
61. (219.) | STĄPOREK Adam | 2003 | 5011 | 42105 | Bogoria Grodzisk Maz. | MAZ | 114 | |
62. (222.) | ŁUKASZEWSKI Mikołaj | 2006 | 2409 | 42048 | Maximus Broker Toruń | KPM | 112 | |
63. (235.) | MAŃKOWSKI Kamil | 2004 | 915 | 41652 | MLKS Piast Kruszwica | KPM | 106 | |
64. (239.) | ZGUCZYŃSKI Szymon | 2006 | 8045 | 37893 | SMS Włodawa | LLS | 105 | |
65. (244.) | GULBA Juliusz | 2005 | 889 | 43104 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 103 | |
66. (298.) | DOMIN Maciej | 2005 | 1449 | 41092 | JKTS Jastrzębie-Zdrój | ŚLS | 100 | |
67. (289.) | KACZMAREK Jakub | 2002 | 880 | 42178 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 87 | |
68. (291.) | KAMIŃSKI Krzysztof | 2004 | 2433 | 39700 | MKS Jedynka Łódź | ŁDZ | 87 | |
69. (293.) | JĘSIEK Jakub | 2003 | 882 | 36957 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 86 | |
70. (302.) | RACHWAŁ Antoni | 2004 | 447 | 39269 | Visonex Top Wierzbięcin | ZPM | 84 | |
71. (303.) | LEHR Boris | 2002 | 9404 | 41458 | ZKS Zielona Góra | LBU | 84 | |
72. (308.) | MATYJEK Karol | 2004 | 7597 | 40042 | Lupus Kabaty Warszawa | MAZ | 82 | |
73. (313.) | MASSALSKI Borys | 2006 | 4455 | 44050 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 79 | |
74. (348.) | WIZNER Jakub | 2004 | 3481 | 41089 | TS Kuźnia Rybnik | ŚLS | 66 | |
75. (366.) | OGON Rafał | 2004 | 3475 | 45310 | TS Kuźnia Rybnik | ŚLS | 56 | |
76. (375.) | SKORUPA Jakub | 2002 | 883 | 49034 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 53 | |
77. (384.) | SMELA Borys | 2005 | 2063 | 42158 | MKSTS Warta Oborniki | WLP | 49 | |
78. (416.) | CESARZ Amadeusz | 2003 | 886 | 48630 | Skarbek Tarnowskie Góry | ŚLS | 41 | |
79. (432.) | BURAKOWSKI Mateusz | 2005 | 4450 | 46049 | UKS Return Piaseczno | MAZ | 38 | |
80. (433.) | ADAMCZYK Mikołaj | 2005 | 3834 | 42782 | KTS Gliwice | ŚLS | 38 | |
81. (496.) | GOLDA Marcin | 2006 | 3472 | 41427 | TS Kuźnia Rybnik | ŚLS | 26 | |
82. (499.) | LISEK Konrad | 2006 | 8565 | 49127 | ZKS Zielona Góra | LBU | 26 | |
83. ( - .) | DYBKA Bartosz | 2008 | 3735 | 43907 | Bocian Słońsk-Kołczyn | LBU | 0 | |
84. ( - .) | KOZIOROWICZ Michał | 2004 | 82 | 45739 | Gorzovia Gorzów Wlkp. | LBU | 0 | |
85. ( - .) | KOŁEK Maciej | 2004 | 6549 | 35303 | KS Bronowianka Kraków | MŁP | 0 |