Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
17.06.2019
[Igrzyska Europejskie] Olimpijski system rywalizacji W pięciu konkurencjach, podobnie jak w igrzyskach olimpijskich, rywalizować będą tenisiści stołowi w Igrzyskach Europejskich w Mińsku. Zawody w tej dyscyplinie sportu, z udziałem pięciorga Polaków, odbędą się w dniach 22-29 czerwca.

17.06.2019
SMS Jarosław triumfuje w Memoriale Andrzeja Grubby w Sopocie Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu wygrała XIII Memoriał Andrzeja Grubby w Sopocie. W finale zawodnicy z Podkarpacia pokonali SP Szczytniki 3:0.

17.06.2019
Poznaliśmy Mistrzów Polski Zrzeszenia LZS W Brzegu Dolnym zakończyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS. W klasyfikacji województw zwyciężyła Wielkopolska, a wśród klubów triumfował UKS Dojlidy Białystok.

17.06.2019
Komplet zwycięstw Chińczyków w Sapporo Chińczycy triumfowali we wszystkich pięciu konkurencjach turnieju najwyższej rangi - ITTF World Tour Platinum - w japońskim Sapporo. Xu Xin zwyciężył w singlu oraz deblu z Fan Zhendongiem i mikście z Zhu Yuling.

15.06.2019
Enea Siarka w Grupie C Ligi Mistrzyń Triumfatorki Ligi Mistrzyń - Enea Siarka Tarnobrzeg poznały rywalki w fazie grupowej Ligi Mistrzyń.

14.06.2019
Czas na XIII Memoriał Andrzeja Grubby Finał Ogólnopolski z udziałem 32 najlepszych drużyn szkolnych wyłonionych w drodze szesnastu wojewódzkich turniejów eliminacyjnych rozegrany zostanie w dniach 15-16 czerwca w Hali 100-lecia Sopotu.

14.06.2019
Mistrzowie Polski poznali rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzów Dartom Bogoria poznała rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Drużyna Tomasza Redzimskiego zagra w grupie C.

14.06.2019
Biało-czerwone dotarły do 1/4 finału w Sapporo Natalia Bajor i Natalia Partyka przegrały z Tajwankami Chen Szu-Yu i Cheng Hsien-Tzu 1:3 w ćwierćfinale turnieju ITTF World Tour Platinum w Sapporo.

13.06.2019
Polacy pozostali w deblu i mikście w Japonii W piątek biało-czerwoni zagrają w 1/8 finału debla i miksta ITTF World Tour Platinum w Sapporo. W turnieju singla nie zobaczymy już Polaków.

11.06.2019
Azjatyccy rywale Polaków w ostatnim sprawdzianie przed Igrzyskami Europejskimi W większości Azjaci będą rywalami Polaków w turnieju ITTF World Tour Platinum Japan Open - ostatnim sprawdzianie przed Igrzyskami Europejskimi w Mińsku. W Sapporo wystąpi sześcioro biało-czerwonych.

10.06.2019
Grzybowska-Franc zagra w Białymstoku Brązowa medalistka ubiegłorocznych mistrzostw Europy Katarzyna Grzybowska-Franc podpisała roczny kontrakt z zespołem Dojlidy Białystok - poinformował menedżer beniaminka ekstraklasy Piotr Anchim.

10.06.2019
Rusza czwarta edycja rządowego programu "KLUB" "Rusza już czwarta edycja rządowego programu "KLUB" - poinformował na konferencji prasowej minister sportu i turystyki Witold Bańka. "Dofinansowanie z resortu trafi do 3732 małych i średnich klubów sportowych" - dodał szef resortu sportu.

10.06.2019
KU AZS PWSIP Metal-Technik Łomża w Ekstraklasie Tenisistki stołowe KU AZS-u PWSIP Metal-Technik Łomża awansowały do Ekstraklasy. W dwumeczu podopieczne Wacława Tarnackiego pokonały MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry.

10.06.2019
Mirecka i Latocha mistrzami Polski żaków Milena Mirecka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Kacper Latocha (ULKS Moszczenica) zostali mistrzami Polski żaków w grze pojedynczej. W deblu triumfowali: Matylda Hadryś (Sportowiec Częstochowa) i Maria Toborek (Sokół Orzecze) oraz Kacper Toton (Bingo Ropczyce) i Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław).

09.06.2019
Dwa zwycięstwa Lin Gaoyuana w Hongkongu 24-letni Chińczyk Lin Gaoyuan odniósł dwa zwycięstwa - w singlu i deblu - z 22-letnim Liang Jingkunem - w turnieju ITTF World Tour w Hongkongu. Polacy nie grali, ale wystąpią w przyszłym tygodniu w zawodach WT Platinum Japan Open w Sapporo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>