Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
14.08.2018
Bulgaria Open: Zatówka i Badowski z premierowymi zwycięstwami Świetnie swoją przygodę z seniorskim turniejem Asarel Bulgaria Open rozpoczęli: Marek Badowski i Patryk Zatówka. Wicemistrz Polski z Dartomu Bogorii ograł Koreańczyka - Daewoo Kima, a "Zati" pokonał tureckiego pingpongistę - Abdullaha Yigenlera.

14.08.2018
Bulgaria Open, Badowski: Narzucić przeciwnikom swój styl Marek Badowski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) udanie rozpoczął Asarel Bulgaria Open. Wicemistrz Polski pokonał w turnieju U21 Chun-Yu Tsai z Tajwanu 3:2. Polak wystąpi także w seniorskim singlu i deblu z Patrykiem Zatówką.

14.08.2018
Bulgaria Open: Kotowski rozpoczął turniej seniorskiego singla Tomasz Kotowski (Energa KTS Toruń) po meczu w turnieju U21 jako pierwszy z Polaków wyszedł do stołu w turnieju seniorskim. Polak trafił do Grupy 27. W pierwszym spotkaniu musiał uznać wyższość Japończyka - Yuki Matsuyamy.

14.08.2018
Bulgaria Open, Sprawdź kiedy grają Polacy! Wtorek będzie pracowitym dniem dla polskich zawodników podczas World Touru Bulgaria Open. Sprawdź kiedy grają biało-czerwoni. Będą transmisje!

14.08.2018
Bulgaria Open: Pierwsze zwycięstwa biało-czerwonych Natalia Bajor, Patryk Zatówka oraz Marek Badowski odnieśli pierwsze zwycięstwa w turnieju gry pojedynczej U21 podczas World Touru w Bułgarii.

13.08.2018
PS: Bułgarski stół czeka! Siódemka Polaków wystąpi w rozpoczynającym się we wtorek w miejscowości Panagiuriszcze turnieju z cyklu World Tour Bulgaria Open. Wśród biało-czerwonych zabraknie dwójki liderów – Jakuba Dyjasa oraz Li Qian, którzy mają inne plany treningowe

13.08.2018
Bulgaria Open: Polacy rozstawieni w deblu w Panagiuriszte Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Partyka zostały rozstawione z "szóstką", a Marek Badowski i Patryk Zatówka z "siódemką" w turnieju gry podwójnej World Touru w bułgarskim mieście Panagiuriszte (pula nagród 160 tys. dol.). Zawody zaczną się we wtorek.

13.08.2018
Pingpongowy PGE Narodowy: Turniej Gwiazd W sobotę 1 września PGE Narodowy zamieni się w pingpongowe centrum nie tylko Polski, ale i całego świata. Tego dnia odbędzie się druga edycja Pingpongowego PGE Narodowego. Wydarzenie będzie zorganizowane z jeszcze większym rozmachem, niż zeszłoroczna, premierowa edycja. Dla uczczenia w sportowy sposób setnej rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości, Polski Związek Tenisa Stołowego na płycie naszego flagowego stadionu zainstaluje 100 stołów do ping-ponga. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

13.08.2018
ETTU zaprasza na konferencję trenerów ETTU we współpracy z francuską federacją zaprasza wszystkich europejskich trenerów na coroczną Konferencję Trenerską, która odbędzie się w Paryżu (22-24 października 2018 r.)

13.08.2018
Bulgaria Open, Bajor: Będziemy walczyć! Mistrzyni Polski w grze pojedynczej - Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) wyrusza do Bułgarii na pierwszy w tym sezonie World Tour w Panagiuriszte. "Będziemy walczyć" - zapowiada reprezentantka naszego kraju.

13.08.2018
Bulgaria Open, Zatówka: Zobaczymy co się wydarzy Jednym z reprezentantów Polski, który wystąpi w Bułgarii jest Patryk Zatówka. Nowy zawodnik niemieckiego 1. FC Saarbrücken TT zapewnia, że w Panagiuriszte pokaże swój najlepszy tenis stołowy.

13.08.2018
Bulgaria Open, Kotowski: Jadę robić swoją robotę Siedmioro polskich tenisistów stołowych wystąpi w pierwszym w nowym sezonie europejskim turnieju cyklu World Tour w bułgarskim Panagiuriszte (14-19 sierpnia). Wśród nich znalazł się Tomasz Kotowski (Energa KTS Toruń). "Będę wychodził do stołu i robił swoja robotę" - zapewnia.

13.08.2018
Akademiczki dobrze przepracowały obóz Wicemistrzynie Polski - AZS UE Wrocław już po obozie przygotowawczym. Akademiczki wróciły ze Stronia Śląskiego i oczekują na inaugurację Ekstraklasy kobiet.

13.08.2018
Wrzosek z szansą na finał EuroTalent Wiktoria Wrzosek (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) wzięła udział w obozie preselekcyjnym EuroTalents na Węgrzech. Najlepsi zawodnicy zostaną zaproszeni na finałowy obóz do Otocec.

12.08.2018
Pingpongowy PGE Narodowy: Błaszczyk oficjalnie zakończy karierę 1 września będzie bardzo ważnym dniem dla czołowego polskiego tenisisty stołowego Lucjana Błaszczyka. Podczas Pingpongowego PGE Narodowego zakończy on swoją długą i bogatą karierę zawodniczą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>