Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
03-08.09 | Drużynowe Mistrzostwa Europy | Nantes (FRA) | Mistrzostwa Europy | |
07.09 | I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) | (kluby) | I liga | |
07-08.09 | 1. Grand Prix Polski Weteranów | Bilcza | GPP | szczegóły |
07.09 | II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS | Luboń | dzieci | |
08.09 | II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS | Bydgoszcz | dzieci | |
12-14.09 | II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur | Ostróda | intern. open | |
12.09 | Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) | (kluby) | SM | |
14.09 | I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) | (kluby) | I liga | |
14.09 | Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) | (kluby) | EK | |
15.09 | III edycja wydarzenia Pingpongowy PGE Narodowy | Warszawa | open | |
15.09 | Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) | (kluby) | SM | |
16-21.09 | Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych | Helsingborg (SWE) | niepełnosprawni | |
18-22.09 | Croatian Junior & Cadet Open | Varaždin (CRO) | WJC | |
20-22.09 | 1. Grand Prix Polski Seniorów | Wałbrzych | GPP | szczegóły |
22.09 | Od Skrzata do Mistrza Świata | Jarosław | dzieci | szczegóły |
24-28.09 | Serbia Junior & Cadet Open | Belgrad (SRB) | WJC | |
25.09 | Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) | (kluby) | EK | |
26.09 | Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) | (kluby) | SM | |
27-29.09 | 1. Grand Prix Polski Kadetów | Kraków | GPP | szczegóły |
28.09 | Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) | (kluby) | EK | |
28.09 | I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) | (kluby) | I liga | |
29.09 | Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) | (kluby) | SM | |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
06-10.11 | ITTF World Team Cup | Tokio (JPN) | ITTF | |
06-10.11 | Hungarian Junior & Cadet Open | Szombathely (HUN) | WJC | |
07.11 | Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) | (kluby) | SM | |
09.11 | Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) | (kluby) | EK | |
09.11 | I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka) | (kluby) | I liga | |
10.11 | Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) | (kluby) | SM | |
12-17.11 | ITTF World Tour Platinum Austrian Open | Linz (AUT) | WT | |
13-17.11 | Portugal Junior & Cadet Open | Guimarães (POR) | WJC | |
16-17.11 | 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Zielona Góra | niepełnosprawni | szczegóły |
16-17.11 | 3. Grand Prix Polski Weteranów | Gliwice | GPP | szczegóły |
16-17.11 | Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) | (kluby) | EK | |
16.11 | I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka) | (kluby) | I liga | |
22-24.11 | 2. Grand Prix Polski Seniorów | Zawiercie | GPP | szczegóły |
24.11-01.12 | Mistrzostwa Świata Juniorów | Bangkok (THA) | Mistrzostwa Świata | |
27-28.11 | Mistrzostwa Polski Dziennikarzy | Tarnobrzeg | inne | szczegóły |
28.11 | Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) | (kluby) | SM | |
29.11-01.12 | ITTF Men’s World Cup | Chengdu (CHN) | ITTF | |
29.11-01.12 | 2. Grand Prix Polski Kadetów | Sępólno Krajeńskie | GPP | szczegóły |
30.11 | Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) | (kluby) | EK | |
30.11 | I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka) | (kluby) | I liga | |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
04.01 | Ekstraklasa kobiet (10. kolejka) | (kluby) | EK | |
04.01 | I liga kobiet i mężczyzn (10. kolejka) | (kluby) | I liga | |
08.01 | Ekstraklasa kobiet (11. kolejka) | (kluby) | EK | |
09.01 | Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka) | (kluby) | SM | |
10-12.01 | 2. Grand Prix Polski Żaków | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
11-12.01 | 5. Grand Prix Polski Weteranów | Łomża | GPP | szczegóły |
11.01 | Ekstraklasa kobiet (12. kolejka) | (kluby) | EK | |
11.01 | I liga kobiet i mężczyzn (11. kolejka) | (kluby) | I liga | |
12.01 | Lotto Superliga mężczyzn (13. kolejka) | (kluby) | SM | |
17-19.01 | 3. Grand Prix Polski Seniorów | Gdańsk | GPP | szczegóły |
22-26.01 | Drużynowe światowe kwalifikacje olimpijskie | Gondomar (POR) | kwalifikacje | |
25.01 | I liga kobiet i mężczyzn (12. kolejka) | (kluby) | I liga | |
28.01-02.02 | ITTF World Tour Platinum German Open | Magdeburg (GER) | WT | |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
01.02 | I liga kobiet i mężczyzn (13. kolejka) | (kluby) | I liga | |
02.02 | Lotto Superliga mężczyzn (14. kolejka) | (kluby) | SM | |
04-08.02 | ITTF Challenge Spanish Open | Granada (ESP) | Challenge | |
06.02 | Lotto Superliga mężczyzn (15. kolejka) | (kluby) | SM | |
07-09.02 | 3. Grand Prix Polski Juniorów | Luboń | GPP | szczegóły |
08-09.02 | Europe Top 16 Cup | Montreux (SUI) | ETTU | |
08-09.02 | 6. Grand Prix Polski Weteranów | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
08.02 | Ekstraklasa kobiet (13. kolejka) | (kluby) | EK | |
09.02 | Lotto Superliga mężczyzn (16. kolejka) | (kluby) | SM | |
12-16.02 | ITTF Challenge Plus Portugal Open | Lizbona (POR) | Challenge | |
12-16.02 | ITTF JC Premium Czech Junior & Cadet Open | Hodonín (CZE) | WJC | |
15.02 | Ekstraklasa kobiet (14. kolejka) | (kluby) | EK | |
15.02 | I liga kobiet i mężczyzn (14. kolejka) | (kluby) | I liga | |
18-23.02 | ITTF World Tour Hungarian Open | Budapeszt (HUN) | WT | |
19-23.02 | ITTF JC Swedish Junior & Cadet Open | Örebro (SWE) | WJC | |
20-22.02 | ITTF Polish Para Open | Władysławowo | niepełnosprawni | szczegóły |
21-23.02 | 3. Grand Prix Polski Kadetów | Jarosław | GPP | szczegóły |
22.02 | Ekstraklasa kobiet (15. kolejka) | (kluby) | EK | |
23.02 | Lotto Superliga mężczyzn (17. kolejka) | (kluby) | SM | |
25.02 | Lotto Superliga mężczyzn (18. kolejka) | (kluby) | SM | |
28.02-01.03 | 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski | Białystok | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
06.05 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz, anulowane) | (kluby) | EK | |
09.05 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz, anulowane) | (kluby) | EK | |
09.05 | I liga kobiet i mężczyzn (18. kolejka, anulowane) | (kluby) | I liga | |
16-17.05 | Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu Polski (anulowane) | (konkurs) | DPP | |
20.05 | Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz, anulowane) | (kluby) | EK | |
23.05 | Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz, anulowane) | (kluby) | EK | |