Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 (ITTF) 41 12697 LI Qian 1986 160 KTS Tarnobrzeg PKR 7699
2 (ITTF) 63 2238 PARTYKA Natalia 1989 10586 niestow. woj. POM POM 5839
3 (ITTF) 77 3575 GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna 1989 199 SKTS Sochaczew MAZ 5155
4 1 18977 BAJOR Natalia 1997 168 KU AZS UE Wrocław DŚL 900
5 2 31741 WĘGRZYN Katarzyna 2001 175 KU AZS UE Wrocław DŚL 755
6 3 12597 ZAŁOMSKA Roksana 1991 188 KU AZS UJD Częstochowa ŚLS 720
7 4 95 STEFAŃSKA Kinga 1980 163 KTS Tarnobrzeg PKR 705
8 5 17206 KRZYSIEK Paulina 1996 209 GLKS Nadarzyn MAZ 675
9 6 13770 KUSIŃSKA Klaudia 1993 210 GLKS Nadarzyn MAZ 675
10 7 31740 WĘGRZYN Anna 2001 174 KU AZS UE Wrocław DŚL 650
11 8 32488 MICHALAK Aleksandra 2001 238 MRKS Gdańsk POM 650
12 9 25077 ŚLĄZAK Julia 1999 202 SKTS Sochaczew MAZ 645
13 10 22247 FALARZ Aleksandra 1996 207 GLKS Nadarzyn MAZ 605
14 11 32145 SZYMCZAK Julia 2000 173 KU AZS UE Wrocław DŚL 550
15 12 12095 NOWACKA Paulina 1994 527 LKTS Luboń WLP 545
16 13 20144 WOŁOWIEC Dominika 1997 224 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 540
17 14 19444 WABIK Sandra 1995 185 KU AZS UJD Częstochowa ŚLS 525
18 15 23494 KIEDROWSKA Joanna 1996 467 CHROBRY Międzyzdroje ZPM 525
19 16 24638 LALAK Karolina 1998 246 KSTS Krosno PKR 510
20 17 17071 ŚLIFIRCZYK Katarzyna 1993 213 GLKS Nadarzyn MAZ 500
21 18 25367 GALUS Katarzyna 1998 242 KSTS Krosno PKR 495
22 19 25299 KNYSZEWSKA Paulina 1997 452 TS ZAGŁĘBIE Lubin DŚL 490
23 20 30830 PĘK Karolina 1998 221 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 485
24 21 34678 ZAKRZEWSKA Agata 2000 165 KTS Tarnobrzeg PKR 485
25 22 26433 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 2001 472 LUKS Chełmno KPM 485
26 23 31684 MIKLASZEWSKA Maja 2001 239 MRKS Gdańsk POM 409
27 24 28011 JANIK Angelika 2000 243 KSTS Krosno PKR 400
28 25 12462 KIJOK Emilia 1981 8677 ZKS Zielona Góra LBU 395
29 26 33614 DYSZKIEWICZ Gabriela 2000 253 UKS ATS Białystok PDL 395
30 27 21607 KACZMAREK Agnieszka 1995 234 MRKS Gdańsk POM 390
31 28 36872 GAWORSKA Zuzanna 2003 170 KU AZS UE Wrocław DŚL 370
32 29 32252 JACKOWSKA Julia 2001 491 UKS DOJLIDY Białystok PDL 360
R 30 31521 BRZĘCZEK Eliza 2000 429 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 350
R 31 33801 KOZIOŁ Sandra 2000 9110 UKS DOJLIDY Białystok PDL 330
R 32 30666 ŁEBEK Alicja 1999 511 IKTS NOTEĆ Inowrocław KPM 326
R 33 35799 GRYKO Kamila 2002 490 UKS DOJLIDY Białystok PDL 312